Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gólyatáborokban szoktak lenni...

Gólyatáborokban szoktak lenni kiközösítések?

Figyelt kérdés
3 nap múlva lesz gólyatáborom és kicsit félek mert mindigis különc voltam stílusilag és személyiségileg is ( jó értelemben ) és félek, hogy esetleg kinéznek vagy ilyesmi mert kicsit teltebb is vagyok. Szerintetek?
2013. aug. 19. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, az már régen rossz, ha a gólyatáborban valakit kipitsáznak. pont nem arról szól. De ha te nem közösíted ki magadtól a többieket, akkor téged sem fognak :)
2013. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gólyatábor idején kövér voltam, csöndes, visszahúzódó, szemüveges.

De mégis megtaláltam a közös nevezőt azokkal akikkel szóba elegyedtem. Nem volt kiközösítés, sőt inkább jó szívvel fogadtak a kinézetem ellenére a többiek is. Különben ugyanezt éreztem előtte mint Te, csak aztán elhatároztam, hogy mindenképpen jól fogom érezni magam.

Tehát szerintem az a titka a dolognak, hogy ne görcsölj rajta, inkább érezd magad jól, és a lelkesedésed és a pozitív felfogásod másokra is át fog ragadni, emiatt pedig szívesen lesznek veled.

Szóval nyugi, és érezd jól magad!

2013. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. aug. 20. 02:07
 4/4 anonim ***** válasza:

A különcöket csak akkor nem szeretik, ha nagyra tartják emiatt magukat, a kedves, önkritikus különcöket kifejezetten szeretni szokták. :)

Mellesleg minden kamasz különc, a lényeg, hogy legyél nagyon kedves, engedd el magadat, és próbáld meg jól érezni magad.

Gólyatáborban pedig még senkiről semmilyen vélemény nincs, majd az első hónapban kezdődnek el a pletykálások, a másokról való véleményalkotás, de ez se lesz annyira húzós, ha nem adsz okot arra, hogy utáljanak, akkor nem fognak.

2013. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!