Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék egy igazi fiú-lány...

Szeretnék egy igazi fiú-lány barátságot? (lent)

Figyelt kérdés

Egy normális lány vagyok, aki szeretne egy igazi fiú-lány barátságot szerezni. Mivel az én osztálytársaimmal nem lehet barátkozni, mert egyszerűen utálatosak. Próbálkoztam már máshol is, mentem egyéni táncra, mindenhová...de mind kudarcba fulladt. Győr mellett lakom, ezért a városba gyakran be tudnék járni. Ha bárki van ilyen, aki hasonló cipőben jár mint én, és szívesen, akár személyesen is barátkozna, írjon!!:)

Nem kérek kritikus válaszokat! Köszi. 14/L



2013. aug. 21. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Most nem tudom ez mennyire kritikus válasz, de igazi barátot online nem fogsz találni. A fiú-lány barátságot pedig nehéz elcsípni, nem mindenkinek jön össze. Próbálkozz továbbra ius élőben.
2013. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szívesen barátkoznék veled, de messze laksz.
2013. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó fiú barátom. Én 21 éves vagyok ő 19 éves. Nehéz jó barátokat találni.
2013. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
51%
kérlek higgy nekem... a fiú lány barátság őszintén nem létezik... max egy darabig.! előbb utóbb valaki felfigyel a másikra, és akkor borul minden... ezt élem át én is... a legjobb barátom szerelmes belém, stb és ELRONTOTTUK. nem vagyunk már barátok... nem tudtam kezelni hogy szeret... ezvan... nem sokáig működik ez... ne akarj ennyire legjobb fiú barátot...
2013. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezt csak én nem értem, de miért pont fiú barátot akarsz?

Jó, tudom, nem kértél kritikus válaszokat, de egy lány barát még talán jobban meg is ért, mint egy fiú.

2013. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Justicar ***** válasza:
35%
#4es: nem mindenki érzelmi nyomorék, hogy ne tudja kezelni a gondolatait.
2013. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...nem voltak kritikusok.

Tudom, hogy ilyen nem nagyon jön össze.

Csak teljesen el vagyok keseredve.:(

Amúgy a fiúkkal jobban kijövök mint lány társaimmal.

2013. aug. 21. 12:48
 8/14 Justicar ***** válasza:
Nekem sikerült.
2013. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne jönne össze? Nekem nem is egy lány barát barátnőm van. És van egy 3 éves kapcsolatom is. Van fiú-lány barátság csak ebben a társadalomban legtöbben nem tudják magukat kontrollálni, aztán még jönnek az okoskodásaikkal, nulla élettapasztalattal. Imádom az ilyeneket.
2013. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megértem...csak nem akad egy se...:(
2013. aug. 21. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!