Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet igazi barátság egy 20...

Lehet igazi barátság egy 20 és egy 24 éves lány között?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, alig van barátom, de most nyári munkán összeismerkedtem egy 24 éves lánnyal. Sokat beszélgettünk, egyszer fagyizni is elmentünk. Úgy érzem, ő is kedvel, nekem nagyon szimpi és jókat beszélgettünk.

Jövő héten vége a nyári munkának, de én szeretném vele tartani a kapcsolatot. Szerintetek nem vagyok hozzá túl fiatal? Lehetünk így komolyan barátok? Vagy ő túl komolytalannak tarthat engem ehhez? Amúgy mindketten egyetemre járunk.


2013. aug. 3. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehettek, 4 év egyáltalán nem nagy korkülönbség. Nekem is van 20-21 éves barátnőm és nagyon jól megvagyunk. :)
2013. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt nem írtam, hogy 25 éves vagyok.
2013. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán lehettek a legjobb barátnők!
2013. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Utoljára általánosban számít kb. ennyi korkülönbség.
2013. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehettek! És még talán jobb ez a korkülönbség mert jobban meg tudsz beszélni vele dolgokat :)
2013. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SzilKa ***** válasza:

Az én legjobb barátném 9 évvel fiatalabb nálam... Ő 26, én 35.

Az anyukája is jó barátnőm, akivel szintén 9 év van köztünk, ő 44 :)

2013. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Cicuka. A kor, mint olyan, egy hülye találmány, hogy be tudjanak skatulyázni a gonosz társadalmi rendszerben.

Én 24 vagyok, de van 12 éves barátom is, és nagyon jól elvagyunk. Sőt, még öregebb is van, mint én, jó pár évvel. :)

2013. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet:) nem a kor szamit, es lehetetlen nincs. De amugy ez nem nagy korkulonbseh.
2013. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 valerius válasza:
Nem számít a kor ...én 18 vagyok és a legjobb barátnőm 15 éves....hozzáteszem h már 6 éve vagyunk a legjobb barátok...:)
2013. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A barátság nem kórkülönbség függő! :)
2013. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!