Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mi történt a barátom...

Nem tudom mi történt a barátommal! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Bonyolult lesz, előreis Bocsi. Az a helyzet, hogy itt az eggyik legjobb barátom [ hivjuk K-nak] aki kb. mindig eggyütt lóg egy közös barátunkal [ő lesz N] De sajnos vagy szerencsere ( nem tudom melyik az ideális szó) N összejött egy csajjal akit mindanyian bírunk [ő B]. Mióta járnak K nagyon furán viselkedik!! És most Elmondta, hogy kvázi féltékeny a csajra, B-re. Azért mert "elvette" a barátját N-et!!! Szóban nem tudja emindani a konkrét baját, csaj annyit, hogy nem akarja higy eggyütt legyenek! Most ossze van törve, magába fordult, és utálja a világot. Azt mondja elveszítette az egyetlen barátját ( most nem tudom meg kéne-e sértődöm, vagy csak szomorú és azért írta. :D). Nem tudom hogy most mi van!! Azt sem tudom mit kéne kezdni a helyzettel!!! Azt sem tudom, higy alakult ki ekkora kötődés kettőjük közt. Olyan mint ha járnának és a csaj lenne a 3. Személy, vagy nem is tudom mihez hasonlítani. MI A VÉLEMÉNYETEK??? Ilyenkor mi van? előre is köszönöm! :)

2013. aug. 22. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
5 szelet torta marad P számára.
2013. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszéljél K-val! De ne olyan finoman, köntörfalazva. vágd a képébe a problémád! Tudom, furán hangzik ez így elsőre de én is ezt tettem annak idején amikor velem is hasonló történt. Világosítsd fel hogy te is ott vagy, rád is számíthat. Kicsit "sértődj meg" mert mi az hogy elfelejt téged? Mikor a legjobb barátja vagy?

K-nak tényleg nagyon hiányozhat N, és lehet mást is érez nem csak barátságot csak ezt ő sem vallja be (ha most hülyeséget mondtam bocsi).

Szóval, olvass be neki. Ne fojtsd magadba az érzéseid, lehet hogy most "szenved" de meg kell adni a löketet hogy kilábaljon mert előbb utóbb te is belefogsz kerülni a gödörbe! Segíts rajta.

És az sem árt ha beszélsz N-nel erről. Persze az már egészen más téma és nem én sem tudom mit mondhatnál neki mivel tényleg jó bonyolultan írtad le.

Remélem egy kicsit legalább segíthettem. :)

2013. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Új élet vár, felejts el mindent,

Mindent, ami fáj.

Múltadon tűnődsz, de nincs okod.

Ha segít egy társ, céljaidat lassan eléred,

De nem jó egyedül, régóta rájöttél,

Boldog élet rád, csak barátok közt vár.


Üdvözöljük önöket a Mátyás király tér lakóinak legújabb epizódjában!

2013. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
meleg helyzet.. xd
2013. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!