Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17 évesen teljesen eltávolodta...

17 évesen teljesen eltávolodtak a barátaim, mert iskolát váltottam, és az új suliból meg nincsenek. Most akkor már én is elkéstem, és barátok, barátnő nélkül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Több munkahelyen dolgoztam, akikkel akkor együtt dolgoztam azokkal rendszeresen jártunk ki ebédelni, tudtuk kivel mi történik (lakásvásárlás, összeveszés rokonnal, stb). Aztán ahogy elkerültünk a cégtől, már nem tartottuk a kapcsolatot. Vannak emberek, akik csak egy szakaszán részesei az életünknek. Aki fontos, az megmarad. Van olyan is, akivel évekig nem találkoztam, aztán egyszer újra kapcsolatba kerültünk valahogyan, aztán most egy ideje tatjuk a kapcsolatot.


Úgyhogy ne izgulj, próbálj barátkozni, majd lesznek ott is haverok.

2013. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!