Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lett a barátnőimmel?

Mi lett a barátnőimmel?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon sokat buliztam, de mostanában nincs kedvem. Pénzt sem akarok elszórni, és mióta a barátommal együtt vagyok, azóta mindig együtt vagyunk. Nyáron egyik barátnőm se hívott sehova.. Mivel nem jártam bulizni a legutóbbi buliban nem is szóltak nagyon hozzám, köszöntek és ennyi.. Nagyon rosszul esett, de nem csak nekem kell őket hívni. Hisz ha mást tudnak hívni, engem is.. nem? A barátommal nincs semmi bajuk, de lenéznek amiatt hogy nekem van egy olyan ember az életemben akit szeretek és ő viszont (szerintem). Utolsó évet kezdem a gimibe, utána tovább tanulok. Tehát már mindegy?Miért csinálják ezt?Mert nem járok fel bulizni??

17/L



2013. aug. 22. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyan ez volt. a barátokat azokat sajnos elvesztetted ha csak nem keresed meg őket és beszélgetsz velük.. kis időt velük is kellene tölteni..nem bulira gondolok hanem mondjuk délutáni séta.. mert hát ilyenkor azt hiszik h csak kihasználtad őket.. és jobb ha beszélsz velük mert ha véletlenül a barátoddal vége lenne nem lesz aki melletted legyen.. :/
2013. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam. De ezek a "barátok" nem lenéznek téged, hanem kvára irigyek. Ezért nem keresnek már.
2013. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem picit elferdíted a dolgokat... Összejöttél egy fiúval, akivel mindig együtt vagytok. Magyarul azóta sokkal jobban hanyagolod a barátnőidet és ez nekik úgy jön le, hogy leszarod őket(amiben van némi igazság).
2013. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm... :S de egy barát akkor is barát... Koliba együtt leszek 1 barátnőmmel, és egy volt barátnőmmel.. :S Sajna a barátom úgy fogja fel a bulizást, hogy én unom őt, és ha elmentem barátőimhez, ő megsértődött..
2013. aug. 22. 16:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt most akkor hogy hozzam helyre?Igazából nem hiányzik csak az egyik barátnőm.. Akivel most is jóba vagyok, és ő nem bunkózik velem.. de ő ugyan úgy viszonyul hozzám mint régebben. Ha emiatt hanyagolnak, nem voltak igaz barátok.. :/
2013. aug. 22. 16:44
 6/8 Alaque ***** válasza:

Talán ha nem szartad volna le őket hónapokon át, akkor most ők sem szarnának le téged.


Nagy baj, hogy egyesek úgy gondolnak a párkapcsolatra, hogy folyton egymás seggében kell lógni, és még boltba sem lehet lemenni a másik nélkül. Az ilyen embereket tartják papucsnak, és az ilyen embereket nézik le, nem azokat, akik egészséges, inspiráló párkapcsolatban élnek.

2013. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a barátom úgy fogja fel a bulizást, hogy én unom őt, és ha elmentem barátőimhez, ő megsértődött.."


Inkább nem mondok véleményt a barátodról:D

2013. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alaque ***** válasza:

Most olvastam a kommentedet.


Ha nem hiányoznak neked, akkor te sem voltál "igazi barát", vagy igen? Dehogyis. És akkor mi van? Mit törődsz vele? Azok társaságát keresd, akikkel jól érzed magad, akik hiányoznak, ha nem találkozol velük. És jobb, ha nem csak a faszid ilyen, mert tudod: a párkapcsolatnak általában vége egyszer, akkor meg ott maradsz egyedül. Persze az sem etikus megoldás, ha vésztartaléknak őrizgeted képmutatón az úgynevezett "barátaidat".


Nem egyszerű, nem, cseppet sem. Legjobb lenne kis önismeretet és önkritikát gyakorolni.

2013. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!