Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm lassan...

A legjobb barátnőm lassan elfelejt?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőm most nemrég jött haza voltam is utána nála és még ki is beszélt nekem egy csajt akit elmondása szerint utál. de most náluk volt baromi sok képet rak fel és nagyon félek hogy elveszítem mit tegyek?
2013. aug. 24. 19:23
 1/6 Ramónax válasza:
szerintem kétszínű! Bocsi...
2013. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg kétszínű,lehet hogy téged is kibeszél.
2013. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, és keress valaki olyat aki nem hazudik az arcodba. Ha kérdezi, egyszerűen vagy mutass rá a lebukására. Esetleg ne törődj vele, és annyit mondj nem érdekled már. Lehet nem jó ilyet mondani, de szerintem az ilyen barátnők nem kellenek.
2013. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat de azthiszem sikerült megbeszélnem a barátnőmmel de ha mégsem változik azthiszem elfogadom a tanácsokat pedig eddig ő volt a leghűségesebb legkedvesebb barátnő ő az első legjobb barátnőm és azt hittem hogy az utolsó is ő lesz vagyis remélem :)
2013. aug. 26. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak letörni, de aki egyszer megtette másodszor is meg fogja. Még így érzed, de én már átmentem egy ilyen barátságon. Folyton új esélyeket adtam neki, ő pedig folytatta. Mert nem látta a következményeket. Nem kapta meg... Ez még egy olyan naiv gondolat, de idővel rájössz. Vagy ha tényleg ő a kivétel, akkor szerencséd van. De ennek sajnos kisebb az esélye.

13/L

2013. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jaja,kétszínű.

Hidd el,én is átéltem már ezt.

Hagyni kell,majd jön,ha akar.

2013. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!