Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az, akit a legjobb barátomnak...

Az, akit a legjobb barátomnak tartok egy kérdésemre azt mondta, hogy a barátság vagy jön vagy nem és hogy majd az idő az eldöntője a barátságnak. Tehát ő nem gondolja, hogy mi barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nem tudom megállapítani, de szerintem te se agyald túl. Egy barátság nem attól barátság, hogy mindketten kimondják, hogy akkor mi most barátok vagyunk, hanem attól, hogy megbeszélik egymással az életüket, átgondolt, felelős tanácsokat adnak egymásnak, és kiállnak egymásért, ha kell, tettleg is, személyes kockázatot vállalva is.
2013. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem különböző értelemben használjátok a barátság szót. Te már barátságnak nevezed azt, ami köztetek van, és ha később csalódsz benne, azt mondod: mégse volt igaz barátod az illető. Ő pedig csak hosszú idő után nevezi barátságnak a barátságot, amikor már láthatóan kiállta az idő próbáját. Szerintem ugynazat gondoljátok és érzitek, csak máshogy nevezitek.
2013. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy szerinte nem vagytok barátok. Sajnálom.
2013. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!