Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem merek énekelni mások...

Nem merek énekelni mások előtt. Eddig 3 barátnőmnek énekeltem, és azt mondták, hogy énekeljek még nekik mert gyönyörű hangom van. Mások előtt viszont nem megy. Hogyan tudnám ezt a "félelmet" legyőzni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mondták, hogy pár év múlva majd az X factorban simán megállom a helyem. Már gondoltam éneklés közben arra is, hogy majd menni fog, csak az eleje nehéz. De nem, és ez nagyon zavar mert imádok énekelni.

2013. aug. 24. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne erőltesd. Én utálom, mikor valaki kornyikálni kezd nekem, aztán persze dicsérnem kell, hogy hűdejóhangodvan, pedig nem is, csak nem akarom megsérteni.
2013. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha rossz hangom lenne akkor miért kérnék hogy énekeljek? pl. beszélgetés közben felhozzák, hogy múltkor megígértem szóval énekeljek nekik
2013. aug. 25. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:

mert nekik lehet hogy tetszik, de másnak nem biztos hogy ugyanez lesz a reakciója.

én pl kifejezetten utálom az x faktort.

ugyanolyan hangjuk van az összes női énekesnek, semmi különbség nincs köztük.

2013. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
De jó neked. Nálam ez fordítva van, én folyton énekelnék, de a barátaim/családom mindig megkérnek, hogy fogjam be, mert borzalmas hangom van. xD
2013. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fel tudnál tölteni valahova egy felvételt?
2013. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, majd csinálok egyet:)
2013. aug. 25. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire lámpalázas vagy, akkor az X faktor nem fog menni:S de csinálj egy felvételt!:)
2013. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele,de nincs lámpalázam. Csak simán ha nincs kedvem vagy ha anyu nagyon nyoszogat, hogy énekeljek neki ezt meg azt akkor simán azt mondom, hogy nem akarok most énekelni, erre meg azt mondja, hogy akkor hogy akarsz te így énekes lenni? Zeneiskolába is járok, és ott is mondják, hogy szép hangom van és nem félek megmutatni. És az is lehet, hogy ezt azért mondják, mert a kórusban mezot énekelek ami egyáltalán nem könnyű egy szólam, mert alulról is zavarnak és felülről is (alt és szoprán). Megy a kisD és a Cisz3 is de ezt csak a zeneórákon szoktam kihasználni. Mikor anyu kér meg akkor egyszerűen rosszul érzem magam, hogy anyu akkor mit gondol rólam, hogy ő most épp irigy-e vagy csak szereti ha énekelek, nem tudom.Viszont néha sikerül rájönnöm, hogy mégis el kellene énekelnem neki, mert szereti, és néha azon szoktunk viccelődni, hogy bekapcsoljuk a youtube karaoket és együtt kornyikálunk. De úgy gondolom, hogy ha megkérnek hogy énekelj akkor énekelj nekik valamit, legrosszabb esetben pár hangot elrontasz, naés? Hibázhatunk. És amikor megdicsérnek és több dalt kérnek, akkor énekelj nekik ha tudsz , mert nekik ez öröm, mert nem mindenkinek adatik meg, hogy tud énekelni, akinek meg nem adatik meg az abban keresi az örömét, hogy másokat hallgat. És élőben a legszuperebb hallani. Kóruson is szoktunk egymásnak énekelni és abban nincs semmi fura és félelmes maximum irigység. Nekem az segít, ha énekelek nekik valamit és utána meg vicc formájában ráveszem őket, hogy énekeljenek veled és a sima beszélgetésekből szórakozás lesz. Például úgy, hogy na jó most én énekeltem, most ti jöttök, énekeljünk valamit (na jó ez nem teljesen vicc formában van de hátha ez is hatásos lenne) Én ezt ajánlom. :)

Nekochan, 12/L

2013. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!