Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítséééég! Osztrák Magyar...

Segítséééég! Osztrák Magyar emberek?

Figyelt kérdés

Pár hete kiköltöztünk a családommal Innsbruckba (Ausztria). a barátaimat a barátnőmet mindenkit magam mögött kellett hagynom. Senkit nem ismerek és nem is tudok németül annyira , hogy el tudjak beszélgetni bárkivel.

Nagyon nagy szükségem lenne valakire akivel tudnék találkozni beszélgetni..akármi.. csak ne érezzem ennyire a széthullott életem szilánkjait.... Finoman fogalmazva nagyon sz@r minden...

Tudtok idekint élő magyarokat vagy akik tudnak magyarul is? esetleg facebook oldal vagy akár mi. mindegy hogy mi csak valamerre mozdulni tudjak. Magyarországon kiléptem az utcára mindenkit ismertem. mindenki szeretett itt nagyon egyedül érzem magam..... Segítsetek!!

Egy 17éves srác.


2013. aug. 26. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ember, ott ülsz a net előtt, Google meg a jóbarátod: [link]


[link]

2013. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Inkább örülj, hogy Innsbruckba költöztetek. Menj láss Alpokot :D
2013. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Bécsben lakom, szóval...


19L

2013. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!