Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi a szándéka a...

Szerintetek mi a szándéka a csajnak?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem 1 lánnyal kb 1 hónapja. A lány 200km-re lakik, de egyszer már találkoztunk és elég jól elvoltunk, talán kicsivel túlhaladtunk a barátságon is. Smároltunk és a többi. Aztán hazament a de továbbra is mindent megosztottunk egymással. Aztán lett barátja , de közbe olyanokat mondott ,hogy a barátja tök olyan mint én és, hogy olyan mintha velem lenne. De végül szakítottak mert kiderült mégse szerelmes belé akkor egyből hozzám fordúlt vígaszért. Egyfolytába ilyeneket irogat, hogy a szülei mondogatják, hogy ilyen pasi kell neki mint én. Rákérdeztem h akkor most hogy érez irántam, de nemadott egyenes választ. Nekem olyan érzésem van mintha ez több lenne mint barátság, mind kettőnk részéről, de nem is olyan mint a szerelem.. Ez volna a barátság extrákkal?:O

2013. aug. 27. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom a véleményem. Ez szerintem csak huza-vona. Ha én jól érzem magam egy sráccal, tetszik és komolyan szeretnék tőle valamit (függetlenül attól h 200 km-re lakik tőlem), akkor megpróbálnék együtt lenni vele. Őszintén megmondanám neki, hogy bírom őt, helyesnek tartom stb. De ez... hogy smárol veled, aztán meg pasija lesz, meg ilyenek, hogy olyan fiú kell neki mint te. Figy, ha olyan fiú kellene neki mint te, akkor miért nem veled jött össze, akkor miért a másik csávó kellett neki? Főleg, hogy rá is kérdeztél a dologra és nem kaptál normális választ. Csak szórakozik a kiscsaj veled, ennyi. Amúgy meg valóban nem barátként tekint rád, hanem egy srácra, akivel lehet smárolgatni, dumálgatni, meg jól hülyíteni is.
2013. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogyha persze neked ez így megfelel, hogy ő azzal kavargat akivel akar, és néha közben veled is kavargat egy kicsit, akkor oké. Te döntöd el, hogy akarod-e így is folytatni ezt a kapcsolatot, meg nem okoz problémát számodra, hogy nem komoly a dolog. Ebben az esetben használd ki te is a helyzetet ennyi. De ne hagyd, hogy szórakozzon kénye kedve szerint az érzéseiddel.
2013. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy szerelmes beléd ,de messzebb lakik ,aztán közelebbi pasit szeretne, aki rögtön át tud ugrani, azért nem akar tőled semmit, de ha közelebb laknál, lehet ,h akarna. Szeret veled lenni, az szerintem biztos.
2013. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz valakit, akkor nem számít a távolság. Ha szeretné a fiút, akkor tett volna legalább egy próbát is, hogy együtt lehessen vele. Ha esetleg mégsem működött volna, akkor ez van, de olyan nincs, hogy szerelmes vagyok valakibe, aztán mással kezdek el járni!
2013. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dugó pajtást érzeka levegőben! Öcsém, te szerencsés vagy!
2013. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:D kapcsolatot en ugyse akarok vele.
2013. aug. 28. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!