Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátom "kisribi" lett?

Figyelt kérdés
Oké.. Ez lehet hogy most úgy hangzik mintha én baromi fosti barát vagyok, de én csak a barátságunkat féltem. Igazából eddig is olyan volt mintha nem lenne valódi barátság, mindenki azt mondta csak kihasznál, de nem hittem. Mnég most sem vagyok ebben biztos. Idén nyáron eltávolodtunk egymástól eléggé, és csak egyszer találkoztunk. Facen csak 2-szer beszéltünk, telefonon is csak kétszer. Nem érzem azt hogy át akarok menni hozzá vagy találkozni akarnék vele. Az is igaz hogy mindig én megyek át hozzá, de távol lakok a sulitól, tőle és az osztálytársaimtól. Fárasztó állandóan átbicajozni. Egy csomó mindenkivel járt már, én még senkivel. A suliban mindig csak erről beszélt. Még csak 13 éves, én is, ezért kissé félek leribizini. De tegnap előtt írt facen hogy eddig csak fiúkkal lógott, és hogy milyen szar volt, de zsír volt hogy ennyien foglalkoztak vele, és hogy mennyi titkot megtudott. Mindig is háttérbe szorultam mellette. Ezen kíüűl még egy csomó ilyesmi dolgot ír / mond. Ha elolvastad, kösz, és légyszi segíts! Ez igaz barátság? Nevezhetjük magunkat barátoknak? Vagy valami esély hogy nem lesz ilyen flegma, és trágár, ribi, aki mindenkire rámászik. Már több pasija volt, mint ahány éves. Normális ez? Segítség! :/ :(

2013. aug. 30. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ez egyáltalán nem normális és ha nem akar találkozni meg beszélgetni, nem érdekli h vagy AZ NEM BARÁT! Jobb ha otthagyod nem érdemel meg. És az se normális h 13 x millió pasija volt.
2013. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lelked mélyén tudod, hogy nem normális, csak megerősítésre vársz. Csak azt tudom mondani, amit úgy nagy általában hangoztatnak (és még sok hozzászólótól kapni fogsz): SZARJAD TELIBE.
2013. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is volt egy ilyesmi barátnőm.hasonló esett.6 éven keresztül nem mertem megmondani hogy nem akarok a barátnője lenni.Sírtam is sokat miatta. De egyszer bátorságot vettem elmondtam.Persze sírt ő is én is akkor.Azota neki is van LB je nekem is van én nagyon boldog vagyok igy.És ő is.Most már egyebket joban vagyunk csak nem olyan szorosam
2013. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sztem sem normalis de ha akarsz velem beszelhetsz csak nem itt :D
2013. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátnőm, ugyanúgy jóban vagyok vele, csak nem hagyom, hogy kihasználjon. Próbáld meg te is, hogy ne érdekeljen ennyire a kapcsolatotok.

Én azt mondom ne ribizd le (nem kell ítélkezni), ne is szakítsd meg vele a kapcsolatot, majd megjön az esze. Amíg jól érzed magad vele, addig barátság, de nem kell, hogy kihasználjon. Ezt te tudhatod csak.

2013. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat tényleg mindegyik hasznos és ki kell mondanom jólesik hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben :) köszönöm mégegyszer a válaszokat és hogy elolvastátok a kérdésemet bővebben is. :) és majd én is kitálalok neki..
2013. szept. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!