Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom a megkérdezé...

A legjobb barátom a megkérdezésem nélkül szervezi kettőnk számára a bulikat. Csak úgy közli, hogy szombaton Sun City a belépő 2000. Meg sem kérdezi, hogy van-e kedvem vagy pénzem. Ha nem megyek vergődik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És ez szinte állandó. Javaslataim nekem is vannak, azokra nem mindig vevő. Na meg állandóan a csajozással jön, holott nekem kialakulóban van egy kapcsolatom egy lánnyal, akibe őrülten beleszerettem. Fontos nekem a barátsága, mégis mit tennél a helyemben? Tapintatosan hogy közölnéd vele,ha tudod, hogy a szívére veszi?

2013. aug. 28. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, és mondd el neki ezt amit ide leírtál. Ha értelmes akkor megérti. Tanulj meg nemet mondani.
2013. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha barátod, akkor meg kell hogy értsen téged. Ha nem ért meg, nem igaz barát. Szóval mondd el neki, hogy ne szervezzen nélküled bulikat, mert nem mindig van pénzed, meg lehet, hogy épp aznap valami más programod van. Mondd el, hogy örülnél ha inkább együtt beszélnétek ezt meg. Ha megsértődik.. akkor azt már leírtam az első mondatban.
2013. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. aug. 28. 14:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak jót akar, megpróbálom elmondani neki. Csajokkal is összehozna állandóan. Van egy lány, akit már másfél hónapja " puhítok" és hamarosan sínen leszek vele.
2013. aug. 28. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!