Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a féltékeny lányokat? A legjobb barátnőm az a legféltékenyebb rám.

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy új közösségbe kerültem és nagyon szeretem őket mindenkivel jó a kapcsolatom. de feltűnt az is hogy a fiúk kivétel nélkül velem máshogy viselkednek mint a többi lánnyal. pl. mindig viccelődnek velem meg utánoznak én is utánzom őket pacsizunk nevetgélünk amit a többi lánnyal nem csinálnak és féltékenyek rám emiatt. A legjobb barátnőm meg irigykedik és más ismerőseinek hülye hangnemben adja elő hogy én aznap kivel mikor hol mit csináltam. Meg olyan mintha utánozni akarna pl. Próbálkozik ő is a fiúknál de nem látom hogy vele olyan jóba lennének. Ès ez bántja. Meg engem is hogy féltékeny rám de nem tudom minek. Annyira rossz látni ahogy ránézek és őrjöng hogy ő nem lehet olyan mint én. hogyan kezeljem az ilyen embert? Bocsànat ha rossz kategória de ezt olvassák a legtöbben
2012. dec. 17. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán ha picit visszahúzódóbb lennél a fiukkal. Nem nagyon, csak annyira, hogy lássák a lányok, hogy te nem akarsz kitűnni közülük.
2012. dec. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez lenne a megoldás?
2012. dec. 17. 02:34
 3/8 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok visszahuzodo. Es nem is eroszakolom magam a diukra. Inkabb a lanyokkal probalok tobbet lenni de hat mindig latom rajtuk az irigyseget.
2012. dec. 17. 02:35
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg, vagy te változz meg kicsit, vagy kérd meg a fiúkat, hogy foglalkozzanak a barátnőddel is... csak ilyenkor meg ott a gebasz, hogy lehet őt majd jobban bírják, és akkor te szívod meg... vállald a kockázatot, de nehogy elveszítsed a barátnőd...
2012. dec. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menekülj te szegény.Minek neked ellenség, ha van egy ilyen barátod?
2012. dec. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ha irigy rád a legjobb barátnőd, akkor az mégsem a legjobb barátnő, nem gondolod te kis butus?
2012. dec. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sose változz meg azért, hogy másokat hozz előnyös helyzetbe. Ráadásul nem is a barátaid, csak kihasználnak, hogy közelebb kerüljenek a fiúkhoz.
2012. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:(

én nem tudom mit csináljak velük. Nem akarom elveszíteni a barátnőmet. Ösztönzőleg hat rám hogy tanuljak és ő a legnormálisabb korombeli. A fiúk jönnek oda hozzám és én nem rázom le őket bunkó módszerekkel.

2012. dec. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!