Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire gondoljak?

Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
tegnap elmentünk egy régi ismerős csajjal egy esti tüzijátékos, bulis helre és megbeszéltük, hogy ma meg d.u. kimegyünk a kislányommal meg vele egy várjátékra. Ok, majd hivjuk egymást. De ma kétszer hivtam, kb. 11 körül, meg egy sms. t irtam neki, hogy akkor van e kedve menni és it meg itt lenne jó körülnézni és hogy mit szól hozzá, de nem válaszolt. Mi lehet a gond? Miért nem veszi fel vagy válaszol? Az ilyet nem birom. Ha nincs kedve, miért nem irja meg ? Vagy mi a tök van most? Kislányomnak tegnap elmondtam, hogy megyünk az Andival, most meg semmi... Szomorú vagyok : (
2013. szept. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, talán épp fürdik, vagy friss levegőn van... Biztos van valami oka.
2013. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy ennyi idő alatt nem tudott volna reagálni... Csak az fáj, hogy kislányom számitott rá... Miért ilyen megbizhatatlanok a barátságok?
2013. szept. 8. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudta ezelőtt is, hogy van egy lányod?
2013. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudta. Nem vagyok egy negativ gondolkodású, de lehet, hogy tegnap nem jól esett neki, hogy látta, hogy nekem milyen rendes párom van és neki meg nincs is párja (a barátom vitt ki meg hozott minket haza kocsival). Vannak olyanok, akik nem birják nézni mások boldogságát. De nem tudom.
2013. szept. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!