Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már fogzás lenne? Vagy...

Ez már fogzás lenne? Vagy mire gondoljak?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a kisfiam és már nem tudok mire gondolni csak a fogaira. Eddig azt hittem, hogy a hasa fáj, használunk is espumisant, de ugyanúgy nyugtalan és állandóan sír. Már egy ideje bőven folyik a nyála. Amint megtalálta a kezét a szájába tömi. Napjában kétszer is van híg széklete, ami eddig 3 naponta volt. Csak akkor nyugodt, ha kézben van. Cicit nem nagyon fogadja el, cumisüvegből jobban eszik. Viszont alszik egész éjjel, de akkor is nyugtalanul. Tudom, hogy egyenként ezek a tünetek semmit sem jelentenek, de így együtt?

2013. aug. 11. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 gyerekemnek három hónaposan már volt egy foga, szóval lehetséges.
2013. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyálfolyás, kéz szájba tömése minden kisbabánál jelen van ilyen korán is. A széklet is változhat. Szerintem a hasa fáj, csak nem elég az espumisan. Sajnos sokfélét ki kell próbálni. De akár a foga is jöhet, de ez ritka. Ha a foga fájna kézben is sírna.
2013. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!