Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim csak kihasználtak,...

A barátaim csak kihasználtak, Addig voltak azok, amíg nálam tudtak bulizni?

Figyelt kérdés

Mert régen jártunk kocsmába, meg egymáshoz át inni, bulizni, filmezni, ilyen tipikus fiatalos dolgok.


Aztán volt rá alkalom, hogy a szüleim nem voltak otthon, és nálunk voltunk, de elegem lett, abból, hogy nekem kell kitakarítani, meg letojták, mikor kértem őket, hogy bent nem lehet inni, meg cigizni, hanem a kertben. És hiába szóltam rájuk, mondták, hogy "jajj vigyázunk, nem törünk össze semmit, nem gyújtjuk fel a lakást, ne parázzak már!" És ez nem tetszett, mert nálam az én szabályaim szerint kellett volna viselkedniük.

És utána megmondtam, hogy nem lehet többet nálam ilyet rendezni.

Akkor mondták, hogy na, segítenek takarítani, többé nem fognak bemenni cigivel a lakásba... stb.


Aztán azóta már nem is veszik fel nekem a telefont. hiába hívom őket, csak rájuk kérdezni, egyik se veszi fel, vissza se hívnak.

Bezzeg mikor meg volt beszélve, hogy pénteken nálam, akkor egyből felvette mind a telefont ha hívtam, sőt vissza is hívtak egyből, ha nem vették fel.


Szóval most olyan érzésem van, hogy csak kihasználtak? Addig voltam a barátjuk, amíg nálam volt bulizás?



2013. szept. 10. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aki,ennyire tartja be a másik normáit,az nem is tiszteli a másikat,hozzáteszem ezáltal nemsokba néztek téged sem.így ezért volt kellemetlen számodra,ami totál érthető.Várd meg amíg ők keresnek téged,de én amondója lennék,hogy keress magadhoz hasonló értékű barátokat,és ne IVÓCIMBORÁKAT.Remélem segítettem egy csöppet.
2013. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Jessy_ ***** válasza:
Az ilyenek nem barátok. Ha meg le akarnak koptatni egy ilyen eset miatt, akkor főleg nem. Azt gondolom, nem kértél tőlük lehetetlent. Az meg alapból elvárható, hogy ha olyan helyen szervezünk bulit, amit ki kell utána takarítani, akkor azt is együtt csináljuk, felkérés nélkül.
2013. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb..az előttem szólókkal értek együtt,ilyenek nem barátok hanem csak púp az ember hátán..keress magadhoz hasonló emberkéjet,akik nem a cigi,italig terjed a barátság fogalma..és nem kell szüleid előtt sem szégyenkezned,hogy miféle vadbarmokat hívtál le magadhoz.Herbert 26F/Bécs
2013. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!