Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan külföldre vágyó fiatalok...

Olyan külföldre vágyó fiatalok, akik rajonganak az adott országért, kultúráért illetve. Ott akarnak családot is (nem a jobb megélhetés miatt) elhagyni Magyarországot?

Figyelt kérdés

A közel jövőben,értetendő.Én Mindenféleképpen jövőre tervezek (Németországba költözni).

Nem csak Németországba vágyók válaszát várom. :)


2013. szept. 14. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Akar most azonnal indulnek. Amerika a szerelmem,Los Angeles konkretan,de Olaszorszag is vonzo. A lenyeg,hogy ne legyen hideg,es ne Mo.legyen. Sajnalom de igy erzem.
2013. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én Amerikával vagyok így, de, ha az nem jön össze, akkor nekem is Németország a másodlagos cél. :)

Igen, ott szeretnék családot, élni és dolgozni.


És ezért mindent megteszek: tanulok, képzem magam...

2013. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első: nekem is Los Angeles a No. 1. :D

Vagy New York.

2013. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A 70-80'as évekbeli Amerikába én is Szívesen kimennék :)

De a mostaniért nem igazán rajongok,Viszont a németekkel nagyon jó kapcsolatom van,baráti,üzleti..mintha én is annak születtem volna,annyi a különbség,hogy egy darab papíron magyar állampolgárnak vagyok regisztrálva. :)

2013. szept. 14. 09:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez azert lenyeges kulonbseg.:) en a nyelvvel nem boldogulok,tanulom,de szenvedek vele. angolul viszont felsofokon beszelek:) nem tudom eleg lenne e. Am az elso voltam:)
2013. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Németo., számomra sokkal otthonosabb. Elég nehezen hagynám el a kontinenst. Azt hiszem, hogy a magánytól sem kell majd félni Németo.ban, elég sokan járnak át egymáshoz, mennek ki valamerre együtt, a legolcsóbb helyekre is.
2013. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is beszélek Angolul is,bár én csak erős Középszinten.Angol beszédben nincs nagy Rutinom,

de írásban,olyan akár a magyar,és a német,nem kell gondolkodnom,ahhoz amit hosszan kiakarok fejteni.Személyes tapasztalataim után,emberileg is a Németekhez kötődöm a legjobban legalább.

2013. szept. 14. 09:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Amerika,Illinois,Chicago (imádom!)Ide akár csak egy rövid nyaralásra is,de mindneképp elszeretnék menni!

Aztán Németország(ennek is Berlin része)

vagy

Ausztria(Bécs..vagy egyéb.)

ha ezek egyik sem,akkor legutolsó elkeseredésemben kipróbálnám Angliát is,vagy más helyeket.

2013. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Én Hollandiáért rajongok. Bármikor elköltöznék oda. Egyszer voltam ott, és annyira elvarázsolt, hogy álmaimban is kísértett.. Azóta elkezdtem hollandul tanulni, és bár fura, de tetszik. Azon kívül angolul felsőfokon, németül középfokon beszélek (németet is fejlesztem tovább), a holland meg olyan, mintha ennek a kettőnek a keveréke lenne. :D

Másodlagos még Németország (kedvelem a németeket, jól ki lehet velük jönni), vagy Svédország, Dánia és Kanada. Valamiért a hidegebb helyek jobban vonzanak, úgy érzem, ezeken a helyeken jobban tudnék boldogulni (de nem az időjárás miatt). Amerikáról annyit, hogy egyszer megnézném, de nem költöznék oda. Kanadába viszont annál inkább :)

2013. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen a Holland is némileg,közel áll a Némethez.A Hidegebb helyekért én is jobban rajongok,persze én sem Szibériai Telet akarok magamnak :D.Az északi esetleg a kikötő Városok mint Hamburg,vagy a Közel Észak-Nyugati Területeket céloztam meg én is.:)
2013. szept. 14. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!