Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már valóban egyre több nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már valóban egyre több nő csinálja azt, hogy barát mellett is pasizik?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen sztoriról hallok. Régebben azt hittem, hogy ha egy nőnek barátja van, akkortól kezdve ő érinthetetlen. Manapság már úgy tűnik, máshogy van. Kell egy barát, a biztonság kedvéért, emellé pedig kellenek mások is, akikkel lehet flörtölni és szexelni. Ha csak egy-egy esetről hallottam volna, nem tenném fel a kérdést, de mások is azt mondják, hogy ma ez már teljesen szokványos. tényleg így van?
2013. máj. 8. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bizonyos nők teszik ezt, őket egy emelt díjas számon lehet elérni a mobiljukon :)
2013. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egészségükre. Te se foglalkozz mással, csak a picinyke életkéddel:DD
2013. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sonmi ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről.
2013. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1 MNeg ők azok akik egyet szoktak csengetni a mobilon,hogy hívja vissza őket a hivott félm mert egy smucig dögök még azt a két Ft-ot is sajnálják:DD
2013. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

*Meg

*fél

2013. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen ismerősöm!


6 éves kapcsolata van, amit nem adna oda semmiért, mert biztonságot jelent a számára. A srác vidéken van, ott is dolgozik, a csaj meg egyetemista. A hölgyeménynek két szeretője is van, és folyamatosan csalja a barátját. És ezt az egész szak tudja, sőt mások is! Elvégre a barátja 200 km-re van tőle, nem mindegy, hogy nyíltan csinálja-e vagy sem? Mennyien röhöghetnek szegény barátján.

Őszintén sajnálom ilyenkor, hogy nő vagyok.

2013. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de helyesbítek.

Ezek nem nők, csupán ri.bancok.

2013. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező! most ébredtél

mióta világ a világ, az emberek félre dugnak, flörtölnek és sok minden mást is csinálnak, attól hogy van valakijük

ez már régen is így volt

szóval van ilyen is olyan, most is

nem mindenki ilyen N

2013. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak nem írtam hülyeséget, a 6-ost olvasva. Én olyanról tudok, amikor próbálkozott a srác a lánynál, erre ő megmondta neki, hogy "kefélhetnek, de a barátját nem hagyja ott."
2013. máj. 8. 23:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Én pasi részről hallok rengeteg ilyet.
2013. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!