Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek ismert/híres?

Feea kérdése:

Hogyan legyek ismert/híres?

Figyelt kérdés
nem az éneklésre és a tévébe szereplésre gondolok! Hanem arra pl:. hogy az interneten vagy a suliba?? És nem kellenek negatív hozzászólások.. csupán pár tanács és ötlet:)
2013. szept. 18. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
dugd a fejed a fenekedbe és úgy sétálgass a folyosón vagy az interneten
2013. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk valami netes blog youtubeon?PL. mint Herby,Szefi,Sirius stb.
2013. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Csinálhatnál különböző parodiákat,filmek/játékot/sorozatot kritikákat azokat fel teszed Youtubera.
2013. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
youtube guruskodhatnál.mint pl FollowAnna és gabifrizurai.ha esetleg nem ismered őket keress rájuk(ha lány vagy) ha fiu vagy akkor csinálj youtubeon olyan videókat mint pl Goodlike(szintén ha nem ismered keress rá) vagy Szefi,Herby stb.Vagy hanem csinálj ask.fmet és adj érdekes videóválaszokat.suliban meg probálj a menőkkel barátkozni
2013. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
You tube-bal kapcsolatban, annyi, hogy ne készíts gameplayeket. Tele van velük az internet. Ha egy nagy játékról van szó, akkor arról már biztos van teszt illetve gameplay. Ha meg nincs az valószínüleg azért mert nincs rájuk igény. Készíts olyan videókat amikkel kitűnsz a sorból
2013. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:

be a swag#

varga richárd,fazekas richárd, stb :)

2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elég híres voltam a volt sulimban (1000+ fős suli 99%-a ismert), de nem volt jobb, mint idén az új sulimban ismeretlenként :)
2013. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha már eleve úgy állsz neki bárminek, hogy "Na, most akkor híres leszek, de miben!?", az már régen rossz. Ha értesz valamihez, valamit szeretsz csinálni, van benned valami egyedi amit szeretnek az emberek, akkor adott az út a siker fele. De én a helyedben nem állnék be a gameplay-esek sorába, fölösleges, ha csak játszol, kommentálod egy egyhangú, unalmas kommentárral, esélyed sincs. Ha f**za a dumád, vicces vagy, érdekes, akármi, akkor meg lehet próbálni. Ha jó vagy valamiben, különleges vagy, nem vagy "tucat", van esélyed. De ha csak egy átlag ember vagy aki híres akar lenni az interneten, felejtsd el.


Leírom a saját történetem, ha érdekel. (Bár nem vagyok nagy sztár, de egy elnyomott senkiből "menő srác" lettem.)


Én "ismert", vagy.. inkább hírhedt vagyok a suliba. Nem mondom, élvezem, ha valaki feldobja a nevem, mindenki tudja, hogy ki vagyok, stb stb. Az igazság, hogy egy kis elnyomott senkiként nyomtam 0-24 a PC-t meg az Xbox-ot 2014-ben, és buktam meg középsuli kilencedikben. Önbizalom semmi. Aztán jött a nyár, 15 évesen (szégyenemre) elkezdtem cigizni. Jött 1-2 kisgyerekkori ismerős akivel együtt homokoztunk anno, aztán 1x-1x találkoztunk. Egyre többet jártunk össze, piálás, buli, balhék, stb. Elkezdődött a suli, jött önbizalom, jöttek (és mai napig) jönnek a csajok, új barátok, akik trógerek de tűzbe tesszük egymásért a kezünk, ha kell(még ha hihetetlen is). Én ugye eleve "bukott"ként jöttem, szóval nem szarakodtak velem. Jöttek a balhék, lett egy csepp önbizalmam, elkezdtem rapp-elni, lett karizmám, együtt bagózok és spanolok a fél iskolával szünetekben. Meg hát.. a visszajelzések szerint (le lehet pontozni nyugodtan) nem nagyképűségből, de rohadt nagy arc vagyok, hatalmas dumával, mindenkivel el tudok filózni bármin, de minden hülyeségben is benne vagyok. Szóval ja, suliváltás, elkezdtem "élni"(nem feltétlenül pozitívan, de végre élek), amit imádok. Nagy dumás vagyok, akaratom ellenére is "menő csávó" lettem a suliba, mikor régebben rühelltem a (mostanra) "magamfajtákat". Rappelgetek, egyszer csak megismerik majd a nevem, nem átlagos a zeném. :D A környékünkön mára már mindenki ismer. Ez az én történetem, nem követendő példa, de egy "csicskából" lettem "ismert" a környéken. Gondoltam megosztom, hátha segít valamit. :] Peace

2016. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!