Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utáltak meg? Tényleg...

Miért utáltak meg? Tényleg ennyire bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos,és szinte mindenki utál az osztályban a barátnőm szerint és az-az igazság,hogy én is azt érzem,hogy nagyon eltávolodtam a barátaimtól.A barátnőm azt mondta,hogy 320 fokosan megváltoztam,köcsög lettem vele és a többiekkel is,szerinte.És igazából én is úgy érzem,hogy magamba fordultam,de nagyon.De azt hiszem erre van okom,nagyon sok rossz dolog történt velem a nyár folyamán amit lehet,hogy nem tudtam feldolgozni.(?) Az viszont normális,hogy minden nap mikor haza jövök a suliból azon filózok,hogy most mi lesz holnap,jó napom lesz-e vagy nem,a srácokkal mi lesz fogok-e velük hülyülni vagy mi?Pedig én tényleg egy mosolygós lány vagyok,imádok hülyülni,nevetni,meghallgatni másokat és segíteni az embereken,viszont azt hozzá kell tennem,hogy nagyon önbizalom hiányos vagyok!.De..most nem tudom mit kéne csinálnom.Nem akarok magányos lenni,azt szeretném,hogy újra felszabadultan nevesek és..és újra legyenek barátaim!Nekem tényleg nem kellenek drága telok és márkás cuccok,csak néhány olyan embert szeretnék akik szeretnek és mellettem állnak! Viszont szerintetek,mit kéne csinálnom?Már azon is gondolkoztam,hogy át kéne iratkozni egy másik suliba.

2013. szept. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedsz? Valami oka csak van annak hogy eltávolodtak tőled, ha tudod, miben változtál, akkor könnyebb változtatni azon is, hogy újra olyan ember legyél, akit kedveltek régebben.
2013. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem abban,hogy ahogy már írtam magamba fordultam, ami kicsit furcsa,mert ötödikben és hatodikban az osztályban én voltam a legrosszabb lány (nem tanulmányilag^^"),imádtam az órákon hülyülni stb. Most viszont tök más vagyok,szerintem nagyon sokat komolyodtam a régi énemhez képest.De lehet,hogy ez nem is olyan jó?
2013. szept. 23. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Helyre kell hoznod a kapcsolataidat. Ezért tenni is kell, nem elég ülni és várni, hogy újra legyenek barátaid. Nyiss feléjük.


Egy jó tanács, a "320 fokosan megváltoztam" helyett használd a "180 fokos fordulatot vettem" kifejezést, mert az előbbivel jól beégsz, ha társaságban mondod...

2013. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 320 °-os fordulat, csak 40°-os. Az meg nem is olyan sok, ha úgy vesszük....
2013. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátaiddal! Mondd el nekik, hogy mi történt a nyáron, és hogy az nagyon bánt téged, ezért változtál olyan sokat. És, hogy szeretnél velük jóban lenni, ne haragudjanak rád, ha megbántottad őket, mert nem volt szándékos. Sokat segít, ha elmondod valakinek, hogy mi bánt, feldolgozni is könnyebb lesz úgy.
2013. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!