Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti, hogy vagytok ezzel? (lent)

Ti, hogy vagytok ezzel? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van 3 legjobb barátnőm akikkel sok időt töltöl. Közüllük az egyik szomszédem és osztálytársam úgyhogy szinte minden időnket együtt töltjük. Az embereknek már furcsa ha nincs velem. Én már kezdem unni mivel így hasonlítunk, ugyan azok a barátaink. Pedig én szeretek különc lenni. Ezért szeretnék új ismerősöket/barátokkat szerezni és velük is időt tölteni. Ez normális?- Vagy nem vagyok jó "legjobb barátnő"? (Tudom kicsit hülye kérdés)

2013. szept. 23. 15:14
 1/3 anonim válasza:
Egyáltalán nincs ezzel semmi gond én fiú vagyok és van egy olyan barátom aki hosszú távon elég idegesítő ezért egyfolytába lerázom és egy idő után újra megint haverok leszünk amúgy jófej meg minden de néha egy kicsit sok belőle. Na de 1 szó mint 100 szerintem nincs ezzel semmi gond én megértem. :)
2013. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. szept. 23. 16:28
 3/3 anonim válasza:

Szerintem sincs semmi baj vele.Én elsőben összebarátkoztam egy lánnyal,aztán kiderült hogy a szomszéd társasházban lakik.Legjobb barátnők lettünk aztán kicsit eltávolodtunk egymástól,ami azért jó volt,mert már kicsit sok volt belőle.Most 7.-es vagyok és még mindig jóban vagyunk.

Szóval a lényeg hogy nem baj ha nem töltöd minden idődet vele,sőt még talán jobb is,mert így sok új barátra találhatsz és a vele töltött idő is értékesebbnek tűnik.

2013. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!