Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik a helyes választás?...

Melyik a helyes választás? Egy lehetséges szerelem vagy egy barátság? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki most jár egy fiúval. A barinőm megharagudott a srácra, mert szerinte "nyomul rám", pedig szerintem csak jó barátok lettünk. De valójában tetszik nekem a fiú, de amúgy is kedvelem.

A lány megkért, hogy legyek tahó a fiújával, így elkerülve a szakítást.

Ezt persze meg is tennem a barátnőmnek (nem számítana, hogy tetszik a srác) ha nem nekem mesélné, hogy rajta kívül több fiú is tetszik neki.

Mit tegyek? Kinek a barátságát veszítsem el? :(


2013. szept. 26. 18:35
 1/3 dorothy_1D válasza:
55%

Nos, szerintem ez összetett dolog. A barátnőd jár egy fiúval, aki neked bejön. Ha azt nézzük, nem helyes a dolog, mindannyian tudjuk, barátnő pasija tabu. Csakhogy erről nem mi tehetünk, ha a pasi néz ki jól és vonz magához. Az, hogy a barátnődnek több fiú is tetszik a barátján kívül, nem helyes. Egyet szeressen, de azt teljes mértékben. Ne tedd meg, mondd meg neki, hogy azért, mert köztük nem megy minden simán, te még lehetsz jóban a fiúval. (:

Ha barátnőd tényleg igaz barát, nem fogod elveszíteni. Ha elveszíted, sosem volt igaz. (:

Remélem segíthettem!

2013. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, kedves első esküdj meg nekem hogy te tudtad követni a kérdést. Ki kinek a kije itt és ki legyen kivel attól függetlenül hogy tetszik mert akkor igy elkerülhető a szakitás?

Tizenhatszor olvastam el, megfájdult a fejem, de még mindig nem értem.

2013. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is értem a kérdést, kettes.


Kérdező: nehéz kérdés, ez a szándékos bunkózás ötlet szemétség a barátnőtől, rád és a fiúra nézve is, de annyit megtehetsz, hogy kicsit hátrább vonulsz, mérsékled a sráccal a kapcsolatot (házinyúlra nem lövünk), de nem ellenséges viszonyra gondolok.


Ha a srác "nyomul" rád szerinte, akkor tudatosítsd benne, hogy az nem rajtad múlik, hűséges ember nem kacsintgat másfelé (igen, utalhatsz arra is, amit a barátnő csinál).


Megoldható, hogy egyik barátságát se veszítsd el HA normális emberek. Ha nem, akkor meg miért is kéne ragaszkodni hülyékhez?

2013. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!