Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fáj a barátnőmnek, hogy...

Miért fáj a barátnőmnek, hogy eljegyzett a barátom?

Figyelt kérdés

Egy év után eljegyzett a barátom. Örömmel újságoltam a barátnőmnek (10 éve vagyunk barátnők), hogy képzelje megkérték a kezem. Neki 4 éve van barátja, de az őt még nem jegyezte el a párja. Amikor meghallotta ahelyett hogy velem örült volna teljesen kikelt magából, hogy mi nem vagyunk normálisak, minek egy év után eljegyzés!?

Nagyon rosszul esett, hogy így viselkedett. Próbáltam vele beszélni, de állandóan lerázott, sose ért rá. Tegnap összefutottunk az utcán, egyszerre letámadt, hogy had nézze a gyűrűmet. Leszólni nem tudta, mert tényleg nagyon szép.


2013. szept. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tudod, az a bizonyos sárga...
2013. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván fáj neki, hogy őt nem jegyezték el. Valószínűleg ő is vágyik eljegyzésre, de ő még 4 év után sem kapta meg.
2013. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésed leírásában van a válasz is :)

"Neki 4 éve van barátja, de az őt még nem jegyezte el a párja."


Illetve mindenféle bántás nélkül valóban korainak tartom én is az eljegyzést:)


mondom ezt úgy hogy én már 11 éve vagyok a párommal eljegyzés és esküvő nélkül... örültem volna 1 év után ha eljegyzett volna mondjuk nem tagadom:D de jelenlegi "eszemmel" visszagondolva nagyon korai lett volna...eddig csak számára nem volt fontos az eljegyzés és az esküvő most már számomra sem az..


nem ettől függ...

2013. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Az a gond, hogy a magyarázatodból süt a saját véleményed, miszerint irigy rád, de lehet hogy ha ő maga mondaná el a véleményét, az már máshogy hangzana.


31F

2013. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!