Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm már-már idegesítően...

A barátnőm már-már idegesítően prűd és stréber. Velem ellentétben. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bemutatom őt: Kitűnő tanuló, mert rengeteget tanul. De azért baromira aggódik meg nyavajog a felvételi miatt, pedig tuti ő írja majd a legjobbat. Sohasem beszél csúnyán (én se de ha egyszer kicsúszik a számon 1 csúnya szó már le vagyok cseszve! Komolyan) Nem lehet vele elmenni sehova, fiúkkal pláne nem. Ha felveszek egy rövidebb szoknyát nem mondja, de látom, hogy r*bancnak gondol. Nem webkamerázhatok vele fiúkkal, mivel szégyenlős. Pedig nagyon szép lány. Nem nézünk együtt South Parkot, horrorfilmet se látott soha. Náluk meg se merem említeni, hogy nézzünk ilyesmit. Félek, hogy azt gondolja rossz hatással vagyok rá. Pedig én nem csinálok semmi durvát, szerintem ő viszi túlzásba, hogy ilyen jókislány. Tényleg, nem volt még caak barátom se, nem cigizek, nem iszom, nincs festve a hajam, nincs erősen kifestve a szemem. Nem vagyok minden hétvégén a westendben. Jól tanulok, annyi, hogy szeretek néha szórakozni, vagy csinosan felöltözni, ahogy fent leírtam. De néha úgy veszem észre, hogy ez sok neki, amilyen mértékben én teszem, Szerintetek melyik a normális? Tényleg rossz hatással lennék rá? Mert néha úgy érzem :( 14/L

#prűd #rosz hatás
2013. szept. 27. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Az első gondolatom az volt, hogy betokosodott fapcsa. De aztán eszembe jutott, hogy lehet valami a háttérben; vallás?
2013. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, vallásos és én is az vagyok. De azért a keresztény vallás se ennyire szigorú.
2013. szept. 27. 11:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt így nem jelenteném ki. Nem tudhatod, az annyáék mivel tömik a fejét.
2013. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
fiatal még.
2013. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hosszabb válaszokat, ha kérhetem!:)
2013. szept. 27. 11:48
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát amíg vallás van a háttérben, addig úgyse változik meg. talán a családja egy abból a rengetegből, akik teljesen félreértik a hit, vallás lényegét. Nem vagy rá rossz hatással, ő lett félrenevelve szegény. Az ilyenekből lesznek szorongó meg mentális problémákkal küzdő emberek.
2013. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Máshogy veszi a vallást, valószínűleg szülői hatásra. Én bár nem vagyok vallásos, vannak barátaim, ismerőseim, akik igen, és bár valóban konzervatívak, egyik sem egy besavanyodott alak, tudnak szórakozni, kikapcsolódni, ugyanúgy bármiféle zenét hallgatni, akad, aki káromkodik is, ha úgy viselkednének, mint az erkölcsrendészet, vagy térítgetni akarnának, vagy lenéznének, nyilván nem barátkoznék velük.


Szerintem keress jobban hozzád illő barátot, hiába vagytok jóban, ha mellette nem lehetsz önmagad, ez a barátság halálra van ítélve.

2013. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az vicces, hogy senkinek sem jut eszébe, hogy ő így boldog. Mi van, ha őt nem a szórakozás, hanem ténylegesen a tanulás, tudása bővítése teszi boldoggá, akkor már mindjárt nem normális? Szerintem tök jó, is lehet, hogy nem vagytok teljesen egyformák. Ha tényleg jó barátnők vagytok akkor nem okozhat problémát. Ha képesek vagytok elfogadni egymásban az eltérő tulajdonságokat nem lehet baj, de ezt vele kell megbeszélned. Ha te elfogadó vagy vele és nem akarsz ráerőltetni olyat amit ő nem akar akkor elvárható, hogy ezt ő is viszonozza. Viszont a szórakozós időtöltéseidre tényleg jobb, ha olyat keresel aki benne van. Amúgy szerintem fontos lenne kideríteni, hogy ő tényleg így boldog-e, vagy csak fél másmilyen lenni, beszélgess vele erről sokat, de ne akard megváltoztatni, az már nem barátság.
2013. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Miért zavar téged (vagy bárkit) az, hogy nem káromkodik, rengeteget tanul, nem néz horrorfilmeket stb.? Lehet, hogy egyszerűen:

-előrelátó (ezért tanul ennyit)

-nem szereti a horrorfilmeket (Ahogy én sem. 26 éves vagyok, és hervasztónak és gagyinak találom a horrorfilmeket, ergo untatnak és egyáltalán nem kötnek le.)

-nem szeret csúnyán beszélni (Nehogy már ez baj legyek! Ez kiváló tulajdonság.)

-nem szeret kihívóan öltözködni (És? Mindenki úgy öltözködik, ahogy akar.)


Mindketten normálisak vagytok, tanuljátok meg tolerálni egymás eltérő szokásait, ennyi az egész.

2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ti miért vagytok barátnők, mi bennetek a közös? Mert ahogy leírtad, abból az derült ki számomra, hogy te inkább ilyen vagy, ő meg inkább olyan. Aztán ráadásul ő még csúnyán is tud nézni, ha te nem viselkedsz hozzá hasonlóan. Kamaszodtok, lehet hogy fiatalabb korban jól kijöttetek, de máshogy képzelitek el a felnőttebb életet és most jönnek az első súrlódások.
2013. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!