Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én is több barátra tudnék...

Én is több barátra tudnék szert tenni, ha mindenkit "megvásárolnék"?

Figyelt kérdés

A haveromnak nagyon sok barátja van. Úgy csinálja, hogy mindenkinek ad dolgokat, kideríti, mit szeret az illető, és megveszi neki, ajándékokat ad, és mindenki nagyon örül, mikor mondja, hogy "hé, hoztam neked egy cuccot!".

És mondom mindenkinek tud mit adni. Aki cigizni szeret, annak ad egy doboz cigit, ha találkozik vele, vagy aki gyűjti az autós újságokat, annak vett nem egyszer autós magazint, és oda adja, és örül neki mindenki.

Bezzeg én, aki nem ad senkinek semmit, csak kedves vagyok, segítek, ha kell, dumálok velük, velem nincsennek olyan jóban.

De mikor Ő mindenkivel jóban van, mert meghívja az embereket egy szendvicsre, kávéra, vesz nekik piát, cigit, annak mindenki tökre örül.


Most nekem is ezt kellene tennem? Mert tényleg azt látom, hogy kevesen vannak azok, akik örülnek nekem, ha találkoznak velem, bezzeg ha vele találkoznak, folyton mosolyognak, örülnek neki.

Most nekem is sok barátom lenne, sokan örülnének nekem, ha ugyan ezt csinálnám?

Mindenkinek adnék, vennék valamit?



2013. szept. 27. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Sz*rd a a sz*nalmas f**zf*jet, meg a sok haszonleső p*rasztot.
2013. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy dologra válaszolj őszintén!

Szerinted ezek igazi barátok? Szerinted ha majd tényleg baráti támaszra lesz szüksége haverodnak, ezek a megvett barátok ott lesznek mellette?

2013. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, csak a "trágárságszűrő" megőrült.
2013. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

A hamis barát olyan mint az árnyék. Csak addig van veled, amíg süt a nap.

Ha neked örül pl két ember, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem érdekből teszik ezt.

A barátodnak érdekből örülnek. Ha elfogy a pénz, mert hát ugye van ilyen, egyetlen ember se lesz mellette, esetleg az az egy, aki már akkor is örült neki, amikor nem ajándékozott.

2013. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak cigivel, újsággal, meg szendviccsel lehet valakinek segíteni, néha elég egy mosoly, kedves szó, türelem, vagy csak az, hogy végighallgatsz valakit akinek gondja van. Ezekkel sokkal többet lehet adni, és nem kerülnek semmibe. Ki ne örülne egy dicséretnek, elismerésnek és a bizalomnak?
2013. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 David82 ***** válasza:
De ilyenkor úgy illik, hogy vissza kellene hívni. Tehát ha meghív egy italra, akkor legközelebb őt is meg kell hívni. Mert ha csak ő ad, de nem kap cserébe semmit, az baj. Akkor csak kihasználják a többiek.
2013. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenek csak érdekbarátok. Hidd el nekem te nem szeretnél ilyeneket :) !!!
2013. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!