Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új csoporttársaim közül...

Új csoporttársaim közül mindenki jelölget mindenkit a FB-on, csak én maradok ki, de miért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy butaság a kérdés, főleg 23 évesen, de érzékenyen érint a dolog...


Most kezdtem az egyetemen egy mesterszakot, már beszélgettem jó pár emberrel, senki részéről nem láttam azt, hogy ellenszenves lennék neki.

Mégis azt látom, hogy az emberek jelölgetik be egymást a Fb-on, még akkor is, ha a héten soha nem is láttam őket dumálni egymással.. (minden óránk együtt van).

Engem meg össz-vissz 1 lány jelölt be (plusz még suli kezdés előtt kettő). Szóval ha ők be tudtak, akkor nincsenek úgy állítva a dolgaim, hogy ne lehessen ismerősnek jelölni...


Én nem szoktam jelölgetni, mert csak arra használom a FB-ot, hogy a barátaimmal beszéljek, így végül is nem fontos, hogy az új ismerősök az oldalon is ismerőseim legyenek, természetesen nem emiatt bánt az egész, hanem amiatt, amit "képvisel". Szóval hogy engem ezáltal valamiből kihagynak. Ez esik rosszul.


Valószínűleg akkor még sem vagyok nekik szimpi? Pedig nem igazán volt olyan megnyilatkozásom, ami miatt máris unszimpatikus lehetnék a számukra. Végiggondoltam mindent, és tényleg semmi rossz szót nem szóltam, nem hencegtem, nem voltam túl harsány sem, vagy ilyesmi...


Alapból nincs sok önbizalmam, sőt kisebbségi komplexusom van (amit igyekszek nem hangoztatni), ezért ha mellőznek, vagy ilyenek történnek, akkor nagyon ki tudok zökkenni.


2013. szept. 6. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha te nem szoktál jelölgetni, akkor miért várod el, hogy téged viszont jelöljenek?
2013. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha mást bejelölnek, akkor engem is lehetne, nem?

Senki nem tudja a másikról, hogy ő bejelölne-e, ha én nem jelölném... Érted?

2013. szept. 6. 10:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Képzeld értem!!!! Ezért jelöld te be, és nem kell azon gondolkozni, hogy bejelölne-e. Vagy mindent így túlbonyolítasz az életben?
2013. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem úgy néz ki, mintha értenéd ;)

Lehet, hogy én mindent túlbonyolítok, téged viszont elég könnyű felcseszni (gondolok itt a "képzeld"-re, és a sok felkiáltójelre), az sem jobb. :)

2013. szept. 6. 10:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem könnyű felcseszni, de ilyen baromságon problémázni 23 évesen! Koncentrálj a tanulásra. Gondolom azért csak vannak barátaid.
2013. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a jelölgetés hiánya zavar, hanem az, hogy mindenki mást bejelölnek, engem meg nem.
2013. szept. 6. 11:00
 7/15 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim, persze.

De mint írtam: "Alapból nincs sok önbizalmam, sőt kisebbségi komplexusom van (amit igyekszek nem hangoztatni), ezért ha mellőznek, vagy ilyenek történnek, akkor nagyon ki tudok zökkenni." Így azért nem olyan könnyű figyelmen kívül hagyni ezt az egészet. Sajnos ez van. Nekem sem jó így, de nem bírok "uralkodni magamon" és csak a tanulással foglalkozni, ha valami így bántja a lelkemet.

2013. szept. 6. 11:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Hello! Szinte magamra ismertem a kérdésben.. Én keresztféléves képzésen vagyok és eleinte én is ezen problémáztam, azóta egy lány kivételével mindenki bejelölt, illetve volt, akit én jelöltem be..(nem sokan vagyunk a szakon) Ahogy így beeszélgettem a többiekkel a félév során kiderült, hogy engem nem mertek bejelölni, mert túl csöndes voltam és valamiért ő nekik az jött le, hogy én gőgös vagyok, lenézem őket, pedig pont, hogy a félénk kategóriába tartozom és nagyon szívesen haverkodtam volna velük, csak nem mertem odamenni hozzájuk..:) Persze ezek a korlátok gyorsan feloldódtak.. Nyiss a többiek felé, ne aggódj, még csak az első hét van, idővel majd jobban összeszokik a társaság..Nem lehet túlságosan elzárkózol te is tőlük? szerintem jelölj be pár embert, ha a többiek látják, hogy másokkal is ismerős vagy utána már ők is "bemernek jelölni".. 23/L
2013. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez a csordaszellem. Ha a csoporttársaid bejelölnek egy személyt aki a másik ismerősei közt jelen van a f.@szbúkon akkor automatikusan feldobja nekik hogy x mostantól ismerőse y-nak és ő meg automatikusan rányom ő is az ismerem funkcióra. Szóval nem egyenként jelölgetik egymást. Jelölj be két három embert ezzel elindítod a lavinát mindenkinél megjelensz. Felesleges rugózni rajta :)
2013. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. jelölj be néhányat

2. lehet, hogy látszik rajtad az önbizalomhiány, és az emberek szívesebben vannak olyanok társaságában, akik ki vannak magukkal békülve

3. lehet, hogy olyan a vezetékneved, hogy nehéz megjegyezni, leírni, vagy sok van belőle, esetleg nem egyértelmű a profilképed.


Mindenesetre nem tudom, minek kell ezen rágódni, jelölj be vagy 3 csoporttársat, és kész.

2013. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!