Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves srác vagyok, megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác vagyok, megismertem egy 22 éves lányt, viszont már van párja, de nekem nagyon tetszik, mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy kis presszóban dolgozik pultosként a lány, ahova én is rengeteget járok, de mikor elsőnek megláttam, már akkor tudtam, hogy kell nekem. Viszont van egy bökkenő, hogy a presszó tulaja a barátja a lánynak, és a tulajjal is jóban vagyok. Haverommal gondoltuk egyszer hogy menjünk el a szomszéd városba kicsit iszogatni, bulizgatni, kikapcsolódni, és elhívtuk a lányt is, és el is jött velünk titokban. Nagyon jól érezte magát velünk/velem, ahogyan én is. Aranyos, kedves, csinos, de még azt se nagyon tudtam leszűrni, hogy bejövök-e neki. Azóta mindennap csak rá tudok gondolni.


Segítsetek, mit tegyek? Tanácstalan vagyok.


2013. júl. 24. 00:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék, hogy a lány nagyon sok bizalmas dolgába beavatott, elmondta hogy sok a vita a párjával, és már nem nagyon bírja. Jelent ez valamit?
2013. júl. 24. 00:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Légy mellette, mint barát. Egy kapcsolat sem tart örökké, legalábbis ebben a korban nem. Ha a barátja bántja, te légy ott megvigasztalni. De ha bármi gáz van, adj neki rossz tanácsokat, hogy mindenképp szakítsanak. Haverkodj össze a pasival, hogy minél többet megtudj a hibáiról, illetve a kapcsolatuk minőségéről.
2013. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha széttúrod másik emberek kapcsolatát az önző céljaidért, hosszútávon ugysem leszel boldog. ezt lásd be.
2013. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Adj neki munkát!
2013. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok híve annak, hogy kapcsolatokat romboljak szét csak azért, hogy megszerezzem a lányt, bár, igaz, hogy 2 volt barátnőmet is úgy szereztem meg, hogy mikor a pasijával veszekedtek, akkor én mellettük voltam, és a végén már a karjaimban kötöttek ki, viszont ez nekem rosszul esett, mert történetesen a lányok barátjai mind a haverjaim voltak.


Hát, megpróbálom vele megbeszélni a dolgokat, reméljük sikerül. Vagy legalábbis tisztázni mindenképpen kell, mert ez így nem megy tovább. Mindenről ő jut eszembe, mindig csak rá gondolok, és ez elveszi mindentől a kedvem. :(

2013. júl. 24. 00:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyen miattad munkanélküli?
2013. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na látod ez egy nagyon jó rávilágítás a dologra... A pláne az az egészben, hogy, ha mégis megtudnám szerezni a lányt, akkor biztos, hogy tényleg elvesztené az állását, engem kitiltanának egy életre arról a helyről, és ami még fontosabb, hogy biztos hogy haza kellene költöznie, ugyanis nem idevalósi, most csak a barátja miatt költözött ide. Amúgy meg valami 100-150 km-rel arrébb lakik. Szóval akkor én se sokszor láthatnám őt.
2013. júl. 24. 00:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Hozzád tud költözni?
2013. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát, még a szüleimmel lakok, igaz, hogy lenne hely nálunk, mert nem kicsi a lakás, meg szerintem a szüleim is befogadnák, mert jó fejek, viszont a lány kérdéses, hogy jönne-e.


De még egyelőre ott tartok vele, hogy jókat tudunk beszélgetni. Még szerintem azt se tudja, hogy bejön nekem. Szerintem elfogom hívni megint egyszer valahova, de akkor már csak kettesben, és ha eljön, akkor kitálalok neki mindenről, és lesz ami lesz alapon véget vetek ennek a bizonytalanságnak.

2013. júl. 24. 01:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán semmit. Talán hagyd a francba az egészet.
2013. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!