Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha egy fiú...

Mit csináljak ha egy fiú állandóan néz a suliban?

Figyelt kérdés

Mindig megyek a folyosón és egy fiú mindig rám néz majd le a földre, de ezt mindig eljátssza.Nekem már régóta tetszik ... De sose köszön vagy valami...



Ti hisztek a netes barátságban?

Ha valaki csak úgy ír a másiknak" hogy hogy vagy?" .... Én szívesen leveleznék így .


15/lány



2013. szept. 27. 16:39
 1/5 anonim válasza:

Hiszek, de nem tartom jónak. Jaaa, te csak barátságra gondoltál? Az mindjárt más:)

Az egyik legjobb barátomat a neten ismertem meg, és nagyon nagyon bírom. De így fiú lányban...

Szerintem első lépésnek köszönnöd kéne neki, ha rád néz, aztán elhaladni mellette. Majd csak lesz valami!;)

2013. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos önbizalom hiányos
2013. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titok21 válasza:
én átérzem a helyzeted engem is szoktak nézni és nekem is tetszik valaki de persze hogy nem köszönök, mivel nem is ismerem! hogy nézne már ki hogy csak úgy köszönök?:D ez persze iskolától is függ...viszont ha megvan a neve,jelöld be facebookon én mindig azt teszem.és ha visszajelöl onnantól akár rá is írhatsz és hogyha már beszélgettek ott,élőben is köszönhetsz!:) de én már annyiszor buktam el fiú ügyben hogy a kezdeményezést inkább már a fiúra hagyom:D ha akar valamit vagy annyira bejössz neki akkor írni fog. ha meg nem ír,akkor meg nem érsz neki annyit hogy legyen mersze kezdeményezni próba szerencse alapján.én sose szerettem az olyanokat akik várnak és nem mernek lépni. szóval sok sikert!:)
2013. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szúrd ki a szemét!
2013. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért néz a földre?
2017. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!