Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy rázzam le?

Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel meg ismerkedtem de én barátságnál nem akarok többet . Ő meg kérdezte hogy nem e akarok vele jarni , de nemet mondtam . Azt mondja hogy csak barárként szeret , de tudom hogy többet akar . És én ezt nem akarom ... Meg akarom szakitani az ismetségůnket . mondja hogy en vagyok Legfontosabb számára meg hasonlokat. Miattam szakitott a barátnőjével is . Mit mondjak neki hogy ne bántsam meg ?

2013. szept. 29. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg kell mondani, hogy hagyjon békén, te nem ugyanazt érzed iránta mint ő irántad.

Szakított a barátnővel. Puff. ez az ő baja, meg különben is, ha csak "barátként szeret" ahogy ő is mondta, miért szakított?

2013. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

éngem ,régebben ,ezzel a szöveggel léptettek,és egy életre megjegyeztem :


" Se most,se a jövőben,nem vagyok kíváncsi rád "

2013. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe,nem tudom hogyan fog esni,ha egy idő után nem áll veled szóba a kutya sem.
2013. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor menjen bele egy olyan kapcsolatba, amiben nem érzi jól magát? Az jó mindkettőjüknek?? Ugye hogy nem -.-
2013. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!