Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzam le a fiu barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a fiu barátomat ha én belezugtam de tudom hogy semmit se akar tölem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu, de muszáj volt hosszabban irni hogy érthetö legyen. még igyis röviditett verzio:)


Van egy srác akivel majdnem egy éve beszélgetünk fbon. Abba a iskolába jár ahova én, volt holgy folyoson összefutottunk pár szot beszéltünk stb.Ezidö alatt volt 2 barátnője(az elsövel már együtt volt mikor megismegkedtünk..) Nagyon joban lettünk sokmindent elmondtam neki magamrol ő is magárol, olyanokat amit másnak nem(állitolag). Most mesélt rola hogy van megint egy csaj aki tetszik neki, majd a csajrol mutatott képet. Én h*lye naiv ként azt hittem van esélyem, de rájöttem hogy egyáltalán nincs, ha már a második nöjét "fogyassza" pedig felém is léphetne. Rájöttem hogy ha utána vágyodok és joban maradok vele akkor esélytelen hogy találok olyat aki szerethet engem, mivel mindig hozzá fogom hasonlitgatni. Hüly*ség ha megprobálom "elmarni" magamtol? tudom, nagyon gyerekes, de egyszerűen nem tudok csak a barátja lenni. tanácsokat szeretnék, nem pedig kötekedöket. Szerintetek is hagyjam a fenébe v mit tegyek? a tanácsokat köszönöm(ha jo tanács zöld kéz megy:)

19L

Sokszor adott olyan jelzéseket


2013. szept. 3. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott az is hogy mivel már joban vagyunk nem mer lépni, de viszont sokszor vagyok vele ugy hogy csak tul naiv vagyok hogy észrevegyem hogy nem kellek neki..
2013. szept. 3. 18:52
 2/5 anonim válasza:

ööö... ha küldött jeleket... várj. milyen jeleket küldött? mert ha "komolyabbakat" lehetséges hogy lenne nála esélyed...


írj privátba!


20/L

2013. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoktatok lógni együtt? A helyedbe kétértelmű jeleket adnék neki, egy-két flörtölős beszólogatás, aztán látod, hogy reagál rá. Ha meglepve és kis ellenszenvvel, akkor nyílván nincs nála esélyed, ha nagyon kinevet, hogy jóvicc akkor se, ha elgondolkodik, és viszonozza akkor talán.


Az eltávolodás egyszerű, ha beszélgetést kezdeményez rázd le, kerüld a társaságát, ne figyelj rá... ha kérdőre von, akkor bevallhatod neki miért, mert nincs tétje a dolognak. Egy idő után elmúlnak az érzelmek, de ne vesztegesd az időd egy illuzióba vetet hitbe.

2013. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj. hogy kb fb "barátság" nincs közös baráti társaság. Flörtölgetni szoktunk egymással de semmit se ér igy. Kezdek ugy lenni vele hogy nem szabad elpocsékolni az idömet, eleget vesztegettem rá:S Csak az a baj hogy sokszor gondolkoztam már ezen de mindig mikor elkezd könyörögni hogy ne legyünk rosszban meglágyul a szivem....
2013. szept. 3. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát látod lehet ez a probléma, olyan, hogy 'fb barátság' szerintem nincsen. eleve ez egy virtuális dolog nem valóságos.

Az esély, csak személyesen kideríthető.

A felejtés, meg cxak elhatározás kérdése, mint leszokni a dohányzásról pl...

2013. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!