Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mindig hozzám akarnak...

Miért mindig hozzám akarnak jönni bulizni a haverjaim? Miért nem megyünk hozzájuk?

Figyelt kérdés

A haveromék mindig hozzám akarnak jönni bulizni, pedig náluk is lenne hely, zene, minden ami kell.

Nekik sincsenek otthon néha a szüleik.

De mindig hozzám akarnak jönni, náluk bezzeg még sose volt.

Még nem kérdeztem, meg, hogy "és miért nem nálatok tartjuk?" de nem akarom megsérteni őket.

De tényleg, náluk sosincs az, hogy "át jöhettek hozzám, kicsit elvagyunk ott, azán jól érezzük magunkat."

Mindig az megy, hogy hozzánk jöjjünk...



2013. szept. 29. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki állja a kaját, piat? Takarítani igy nem nekik kell
2013. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pedig azt kellene mondani, hogy "nálam már sokszor voltunk, most legyen másnál a buli" Ez így lenne igazságos. Miért te legyél mindig a házigazda??
2013. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

piát hoznak, kaját is.

Szóval a takarítás? Aha, érdekes is volt, hogy sose mondták, hogy segítenek összetakarítani!

2013. szept. 29. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert csak bulizni akarnak, ami könnyebb, mint bulit tartani, így kényelmesebb nekik, és ezt szokták meg. Nem kell takarítani, mosogatni mások után, nem őket nyúzzák meg a szüleik, ha eltörik valami, ha a szomszédok problémáznak, nem ők isszák meg a levét. Nem tudom kaját-piát hoznak-e, ha nem, akkor potyázhatnak.

Az is lehet, hogy a szüleik tiltják és súlyosabb lecseszés lenne, ha kiderülne, hogy bulit szerveztek, vagy a lakást nem tartják megfelelőnek (a hely önmagában nem feltétlenül elég), vagy a tesójukkal gond lenne, a szomszédaikkal rosszabb a viszony, stb.

2013. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
házibuli első szabálya: ne nálad legyen a buli!!
2013. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez régen velem is volt így..

A legtöbb haverom a városba lakik, én meg nem. És egy csomónak tök fura volt, hogy van 2 terasz, kert, fák :D , meg hogy nagy és szép a ház. Szóval egy nyarat konkrétan nálam húztak le.. Mindig kérdezték, hogy mikor lesz buli. De aztán a sarkamra álltam, és megmondtam, hogy most egy ideig nem lesz nálam, ennek már 2 éve :D . Hozzám az biztos, hogy többet nem jönnek.


Mondjuk nálunk mindenki hozott kaját, piát és segítettek nagyjából össze rántani a házat. Na de a neheze mindig rám maradt.. Amikor ők már vígan aludta otthon én még takarítottam.. Szóval ez nem jó buli.


De van olyan haverom aki inkább takarít, mint utazik.. És kb az összes buli már nála van.

2013. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!