Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy van az, hogy utálnak a...

Hogy van az, hogy utálnak a barátaim (érzem, és tudom) de nem mondják meg konkrétan, és az arcomba hazudnak?

Figyelt kérdés

Úgy van, hogy tudom, érzem. De ha felhívom őket telefonon, leráznak, ilyen kamu dumával(nem érünk rá, most pont nem jó) és tudom, hogy hazudnak, mert számtalanszor ott ültünk valami kocsmában, felhívta az egyik haverjuk, hogy nem érnek-e rá valahova elmenni, és hazudtak neki, hogy "jajj, most nem jó, itthon vagyok a szüleimnek segítek a házimunkában) miközben ott ültünk a kocsmában.

Szóval nem azt mondják nekem, hogy "te figyelj ne gyere!" hanem hazudnak ilyen sz*r dumát.

És ígérgetnek nekem: "most nem jó, de még a jövőhéten megyünk jössz velünk ugye?"

Mondom: persze hogy!

Oké!, akkor a jővő héten beszélünk.

Nem hívtak egész héten, felhívom őket, "áhh, most megint nem jó sajnos!" VAGY fel se veszik a telefont!

Ha igen, és kérdezem, hogy "nem vettétek fel a telefont, akkor mit mondanak? "Ah, tényleg? Biztos nem hallottam hogy hívsz!" Amikor mindig vissza szoktak hívni... legalábbis régen.


Hogy lehet ez? Nem mondják meg konkrétan, hogy "te figyu, "nem akarjuk hogy gyere, ne is keress", de mindig ígérgetik, hogy jővő héten mehetek velük, aztán meg megint "nem hallottam, hogy hívtál.."

Mintha hülyének néznének.


Hogy van ez? Ilyenekkel még nem találkoztam. És ezt csinálják hónapok óta. Nem mondják ki, hogy hagyjam őket a rákba, hanem vigyorognak, hogy következő alkalomkor Ők hívnak meg.

Mégis ezt miért teszik?

Szórakoznak velem?

Semmit nem csináltam, ugyan-úgy viselkedtem velük, mint mikor kezdtünk barátok lenni, nem is értem min sértődhettek be. Egyszerűen már nem akarnak hogy ott legyek ahol Ők vannak.

Mi rosszat tettem?



2013. okt. 1. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Meguntak, vagy nem voltál elég szimpatikus nekik és így próbálnak lerázni. Keress barátokat, mert ők sosem voltak azok.
2013. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!