Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy baratnom aki direkt...

Van egy baratnom aki direkt lejarat es rosszat akar nekem!?

Figyelt kérdés
Nagyon bekepzelt, el van szallva magatol pedig nem is szep. Ugy oltozik mint egy r*ibanc es mindig engem szol le hogy ringyo vagyok amikor nomalis ruhakat hordok. A tobbi kozos baratnoink elott folyamatosan engem piszkal hogy hogyan nezek ki meg hogy nem all jol a ruham. Meg folyamat azzal jon hogy nem kellenek semelyik pasinak sem mert ronda vagyok. Mindenben rosszat akar nekem, ugy beszel velem mint egy kutyaval. Nem szoktam neki vissza szolni mert mar ugy vagyok vele hogy az egyik fulemen bemegy a masikon kimegy amit mondd. Mit csinaljak hogy visszavagjak neki? Szeretnem hogy eszre vegye magat! 19L
2013. okt. 3. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem számodra!

Nem kell fáradnod azzal, hogy ellenséget keress magadnak, mert már van...

2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon idegesit, mar akkor ha meglatom mert tudom hogy valamiert szolni fog!

Mar nem tudom mit csinaljak..

2013. okt. 3. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nevess rajta. A vak is láthatja, hogy irigy rád. Volt egy ilyen lakótársam, a kákán is a csomót kereste, minden az én hibám volt, a közös barátainknak meg elszidott, hogy milyen szörnyű velem együtt lakni... szerencsére ők átláttak a szitán. A többi barátnőtök mit szól? Ők nem veszik észre, velük nem viselkedik így?
2013. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tobbiek csak rohognek rajta, persze van hogy direkt rohogok en is hogy azt lassa hogy nem hat meg, de mar nagyon nem birom hogy mindennap megszol valamiert.
2013. okt. 3. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy az ilyen embert miért nevezed barátodnak. Sőt még az ismerőseim köréből is kizárnám.

Ha piszkál a barátaitok előtt akkor nyíltan kérdezz rá a többiekre, hogy ezt ők hogyan gondolják. Szerintük is gáz vagy-e. De tényleg nyíltan, aki vádol ő is hallja a válaszokat. Akkor a többieknek dönteniük kell, hogy ki mellett állnak ki.

Az a legrosszabb megoldás, ha az egyik füleden be a másikon ki. Mert tudod akibe bele lehet rúgni abba bele is rúgnak. Hiába kerülsz majd valahogy ki ebből a helyzetből, hasonlóba fogsz kerülni, mindaddig amíg megtanulod megvédeni magad.

Nem könnyű feladat, de meg kell tanulnod megvédeni magad.

Mindennap harcra szálunk egymással, és az győz akinek magasabb az éntudata, énképe, pontosan tudja mire képes, mert szellemi harcba vagyunk egymással.

Hiába vágsz neki vissza nem fog sikerülni mindaddig amíg az egyik füleden be a másikon ki. A problémákat meg kell oldani, ott ahol keletkezik, és nem alattomos módon visszavágni. Ott helyben rákérdezni, kikérni magadnak a dolgokat, (legyen már önbecsülésed, ha szidnak nem nyeled le. Tudod sok ember ezen szórakozik, mert valamin nevetniük kell, hogy aki lehet sértegetnek. Ha a földbe tugod a fejed, akkor teret engetsz nekik.)

Tanulj a hibádból. Ha maradsz, vagy nem a baráti körödben, a legfontosabb legyen az énkép. A sértést nem viseljük el, hangot adunk neki. Ha valaki folytatja annak ellenére fogy figyelmeztetted, nekem ez meg ez rosszul esik és folytatja, a ilyenkor legjobb az ilyen embertől távol maradni, mert csak sértéseket, bántásokat fogunk tőle kapni. Nem változtathatunk meg egy embert sem.

Úgyhogy kedves kérdező, Olvas a neten rengeteg önismeretet, vagy hallgass a you-tubén önismeretet, sok videó van fent.

2013. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb leszólja a ruhádat és a kinézetedet akkor mond meg neki,hogy amig őt csak 1 éjszakára akarják megszerezni,addig téged majd egy értelmes pasi akar megszerezni ;) egyébként meg irigy rád..tipikus esete annak,amikor egy lány azzal akar szép és "híres" lenni és kelleni a pasiknak,hogy r*bancosan öltözködik és viselkedik.
2013. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!