Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb baratnom tole 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom tole 12 evvel fiatalabb ferfihoz akar hozzamenni! Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
a no 42 eves a ferfi 30,a baratnomnek ket gyereke van az elso hazassagabol.szerintetek ennek igy mi ertelme van?
2012. júl. 5. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Köztünk 20 év korkülönbség van (kedvesem is elvált), szeretjük egymást, egymást akarjuk, közös életet,családot együtt.

Ha ők is ezt akarják, akkor hol a gond??

2012. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Azzal sincs semmi baj, ha a nő az öregebb, nincs tiltva.
2012. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

A feleségem 40 éves,én 30 éves vagyok. 11 éve élünk boldog házasságban. Szóval végül is mi a kérdés?? Mi értelme van ennek?? Kábé annyi amennyire ezt a kérdést kiírtad,

Mikor fogjátok már fel,hogy nem a kor számít. Hiába vagy 22 éves ha belülről a lelked egy elkeseredett 50 éves lelkével azonosul.. Vannak akik a koruknál fogva sokkal fiatalosabbak vagy jóval idősebbek..

2012. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Igaz köztönk "csak" 5 év van, de 3 gyerekes elvált nő voltam (35 éves), amikor megismertem a nőtlen 30 éves jelenlegi férjemet.

Már 8 éve vagyunk házasok, 3,5 éves a közös fiúnk.

A férjemet nézik mindig idősebbnek nálam, de engem néznek idegenek 30év körülinek (42 vagyok), őt pedig annyinak amennyi.

Szerintem sok boldogságot Nekik!

2012. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Elgépeltem: 6 éve vagyunk házasok.
2012. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Teljes mértékben. Egyre több az ilyen pár!
2012. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális, de leszarom. Az ő élete, úgy teszi tönkre, ahogy akarja:) Te se foglalkozz velük, semmi értelme.
2012. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem tudom miért hiszed, hogy ha valaki nem úgy él mint te, tönkreteszi az életét?

De a te dolgod.

2012. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga...
2012. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó, nem tudom miért hiszed, hogy ha valaki nem úgy él mint te, tönkreteszi az életét? "


Ezt honnan szedted? Nagyon sok ember van aki másképp éli az életét, mint én, és mégis normálisnak tartom őket. Elmondtam a véleményem, ennyi.

2012. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!