Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett mindegyik barátom...

Miért lett mindegyik barátom ilyen bulizós, cigizős, piálós?

Figyelt kérdés

Akikkel régen jóban voltam, és sokáig nem találkoztunk, mert másik iskolába jártunk utána, vagy elköltöztek, vagy bármi, azok ma teljesen mások lettek.

Bulizás, cigi, alkohol, ez a fontossági sorrend nekik.

És már nem érdekli semmi olyan mint régen őket.

Pedig hányszo mentünk moziba, vagy mászkálni a városba... Ahh milyen jó volt!

És ma már nem érdekli egyiket sem.

Miért lesz mindenki ilyen bulizás, pia, cigizés élvező?



2013. okt. 5. 12:28
 1/8 anonim válasza:
Nincs "haszna" az életüknek. Nem tudnak mit kezdeni magukkal és a pénzzel. De szerintem leginkább azért mert ez a divat...
2013. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Könnyebb a lejtőn lefelé, mint hegynek felfelé, csak azért.

Ez általánosan elfogadott viselkedési forma, ahová járnak, örülj neki, hogy te nem lettél ilyen.

2013. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van. :/
2013. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem akarnak kilógni a sorból. Manapság csak így lehet beilleszkedni a társadalomba (már mint annak aki beakar, én nem akarok ilyen nyomorultak közé beilleszkedni).
2013. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
PONTOSAN ÍGY ÉRZEK.
2013. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ezt bulis-cigis-piásként írom, hogy azért csinálom, mert nélküle beleőrülnék a suliba így érettségi évében. Nem azt mondom, hogy a városban csak úgy nem szeretek mászkálni, de kell ez a féle kikapcsolódás péntek/szombaton.
2013. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem ez hülyeség amit írsz. Én tavaly érettségiztem és simán kibírtam pia nélkül.
2013. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fcsenike válasza:
76%

Én most 25 vagyok és végig buliztam 17-24-ig az életemet középiskola és főiskola mellett. Buliztam, ittam, cigiztem. HÚHA és akkor mi van? Imádtam azt az időszakot és élveztem az életet. Most pedig férjem van és gyerekem lesz. A szakmámban pedig nagyon jó vagyok és szeretem. Mindenünk megvan, ami kell.

Azért mert valaki bulizni jár, attól még mehet mászkálni a városban napközben vagy kirándulni. Lehet moziba járni vagy színházba. Akármi! Nem értem a kérdést!

Szerintem, ha a barátaidról lenne tényleg szó, akkor mennél velük szórakozni és nem ülnél otthon és irkálnál ilyeneket azon agyalva, hogy miért nem visznek magukkal. Nem muszáj innod, se cigizned, ezt mindenki maga dönti el! Ennyit erről.

2013. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!