Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok emberekkel ismerkedn...

Hol tudok emberekkel ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Kérlek ne gúnyoljátok ki ezt a kérdést, én is tudom, hogy hülyén hangzik, de rájöttem, hogy 22 évesen nem olyan egyszerű új barátokat szerezni, vagy egy hozzád illő társaságot találni.

Most kezdtem a mesterképzést egy számomra új városban, így a csoporttársakon kívül nem ismerek mást, és habár velük jóban vagyok, szeretnék igazi barátokat, de rájöttem, hogy ötletem sincsen, hol ismerkedhetnék emberekkel, mert ez nem is olyan egyszerű.


Valami tipp?


2013. okt. 6. 20:17
 1/4 anonim válasza:
Az utcán, partikon, bálokon, egyéb rendezvényeken, bárokban, könyvtárban, uszodában/strandon, parkban, stb., Twitteren, Facebookon, egyéb internetes oldalakon... bárhol. Tudod, a világban mindenhol emberek vannak.
2013. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, csak sajnos a nagy részük hasonlóan bunkó, mint te, és nehéz dolog megtalálni azt a pár rendeset :(
2013. okt. 12. 18:16
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én is 22 vagyok (L) és nincsenek barátaim. Szívesen barátkoznék veled, ha gondolod írj üzenetet

2013. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 20 éves lány vagyok hasonló helyzetbe. ha gondoljátok írhatok :)
2013. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!