Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek új emberekkel ismerkedni...

Félek új emberekkel ismerkedni pedig nagyon szeretnék de egyszerűen félek az emberektől mit csináljak?

Figyelt kérdés
-

2013. aug. 26. 12:55
 1/7 Evele123 ***** válasza:
Először elég lenne egy baráttal beszélgetni, összejárni valami közös hobbit űzni. Nekem és a legjobb barátomnak a billiárd volt ez a hobbi. Aztán találkoztunk egy másik barátjával, aki ezek után az én barátom is lett. Nyitottá kell válnod új emberekkel megismerkedni, de ne erőltess semmit! Én volt, hogy az utcára sem mertem kimenni de az új baráti kör segített kilábalni ebből. Arra gondolj, hogy nincs vesztenivalód! Akkor ne félj! Fel a fejjel!
2013. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van 2 barátom aki visz társaságba de az a baj hogy félek nem merek egy új barátságot kötni mit csináljak?
2013. aug. 26. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, bár én könnyen el tudom rejteni, ha félek. Én olyan vagyok, hogy ha valakit közel engedek magamhoz, azzal tartós barátságom lesz, de csak egy idő után, mert nagyon nehezen bízom meg az emberekben. Van barátom, ő pedig mindenkinél közelebb áll hozzám, szinte egyformák vagyunk.

Nem írtad, hogy hány éves vagy. Amikor én kisebb voltam, egészen kicsi, alapiskolás, alig voltak barátaim és mindig kiközösítettek. Mára azonban ez elmúlt, könnyebben beszélgetek és nyitottabb vagyok. Lehet, hogy az évek és az idő múlása neked is megoldja ezt a problémádat. Addigis viszont ne aggódj, és ne erőltess se másnak, se magadnak semmit, mert annak nem lesznek jó kövtekzeményei.

2013. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még hozzáfűzném, hogy te sem tudhatod, hogy akivel épp beszélsz, nem fél-e tőled ugyanúgy, ahogyan te. Tehát nyitottnak kell lenni, ismerkedni kell, elindítani a beszélgetést, és akkor lehet, hogy találsz olyan embereket, akik sokmindenben egyet értenek veled.
2013. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2013. aug. 26. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én idegenekkel szoktam sokat beszélgetni. Pl. veszel valamit és megkérdezed az eladót hogy hogy van, vagy felteszel egy random kérdést valakinek. Megdícsérsz valakit, hogy milyen szép ma stb. ilyesmi, egy idő után nem is fogsz izgulni :D
2013. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés köszi mindenkinek:)
2013. aug. 27. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!