Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van vele? (hosszú)

Mi van vele? (hosszú)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet kiskorom óta ismerem. De csak két éve vagyunk egymás legjobb barátnői. Nem veszekszünk. Kisebb vitáink vannak, de nem szokott belőle sértődés lenni. Mostanában nagyon változatos a viselkedése. Egyszer vidám, egyszer meg bunkó, egyszer féltékeny, egyszer nem foglalkozik velem, egyszer tapad, egyszer flegma stb. Múlthéten bunkó volt. Pénteken és a hétvégén sem találkoztunk. Ma meg nagyon kedves volt. Mondta, hogy vett nekem valamit ( csak otthon hagyta, szóval holnap adja majd oda ). Azután meg egyik szünetben megkérdezte mióta vagyok ennyire jóban egy másik osztálytársammal.

Van amikor azért kezd el velem bunkózni, mert nem akarom megvárni minden egyes nap utolsó óra után, mert ő még elmegy ebédelni ( ami van amikor negyed óráig eltart neki ). Vagy amiatt mert nem akarok kerülőt tenni, mert igaz közel lakunk, de nincs kedvem meg nincs mindig időm arra, hogy hazakísérjem.

Sokszor lenéz és lekezel engem, mert jobb jegyei vannak, jobb a memóriája ( így neki kevesebbet kell tanulnia, mert hamar megjegyzi a dolgokat . Ugyanakkor meg van amikor segít nekem, mert nem értek valamit a suliban, vagy nem ismerek minden kaját és azok nevét és olyankor nagyon megértő.

De már nagyon zavar ez. Már vagy 1 hónapja így megy ez, és szeretném valahogyan éreztetni vele, hogy van mikor megbánt ezekkel. Pl. nagyon rosszul esik, mikor a barátomat szólja le mert ő nem városban él. Megmondani nem szeretném ezt neki, mert ebből tuti sértődés lenne, de valahogyan szeretném ezt éreztetni vele. Mit tegyek és miért viselkedik így?



2013. okt. 7. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Üljetek beszélgetni és tisztázd vele. Ha megsértődik nem volt igaz barátnő. Most komolyan, ha én megsértődök a legjobb barátnőmre (nem nagyon szoktam) pár perc és kibékülünk, mert hiányzunk egymásnak és nagyon jó barátnők vagyunk. De mondom beszélgess el vele, és kérdezz rá! Így soha nem tudhatod meg.
2013. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak engem zavar ez a viselkedése. Két másik barátnőmet is nagyon zavarja ez a dolog. Nem akarjuk rázúdítani, mert így olyan mintha kibeszéltük volna, és megbeszéltük volna azt, hogy hogy mondjuk majd el neki ezt.
2013. okt. 7. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szép lassan mondjátok el neki, vagy csak te, így nem tűnik annyira 'megbeszéltnek'.
2013. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! De miért lehet ilyen mostanában? Mondott valamit egyik családtagjával kapcsolatban, amire azt mondta nem rázta meg, de nagyon meglepődött. Van egy fiú akivel egyszer-kétszer már összefutott. Nagyon áradozott róla nekem, de az a fiú 4-5 évvel idősebb nálunk. Ezért viselkedhet így? Nem volt még olyan srác aki tetszett volna neki, a családjával kapcsolatbani dolog állítása szerint nem érinti rosszul.
2013. okt. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!