Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lett vége egy 9 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége egy 9 éves kapcsolatomnak. Én 24 éves fiú. Ő 23 éves lány. A hosszú évek alatt szép lassan elhanyagoltam a barátaimat. Most teljesen egyedül érzem magam. Teljesen tönkre ment az életem, amit vele akartam leélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Kétezret a Fradira.
2013. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Hajrá Fradi! Valaki linkeljen már valami szép számot. Youtube.
2013. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Dolgozzáá, tanuljáá, sportoljáá
2013. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Amado atya ***** válasza:
66%

Semmit. De komolyan. Idővel megoldódik minden, ráadásul pozitív irányban. :) Én egy hétéves kapcsolatból léptem ki jó pár éve, és "visszatértek" a barátaim.

A jelenlegi párom elfogadja őket, és ők is a páromat. És ez így van jól.

2013. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon fiatal vagy hozzá,hogy így elkeseredj.Mozdulj ki minél többet,még akkor is ha nincs kedved, ismerkedj, szerezz barátokat.Nagyon nyugdíjas életet élhettetek,ha nincsenek barátaid.Ha megnyugodtál,ismerkedj lányokkal is.
2013. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért vagyok összetörve mert csak egymásnak éltünk. Nagyon ragaszkodunk egymáshoz... semmi más nem érdekelt minket csak a másik... Nem voltunk bulizósok, inkább összebújva filmeztünk.
2013. szept. 24. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért lett vége?
2013. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 supra01 ***** válasza:
Ez ismerős. Sokáig együtt voltatok, semmi extra dolog, semmi nagy terv vagy cselekedet. Ezt előbb-utóbb az egyik fél megunja.
2013. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, annyi különbséggel, hogy mi nem mentünk szét, de a páromnak egyre fontosabbak lettek a barátok. Én meg most egyedül érzem magam mellette, neki élek és ez nem jó. Muszáj önállónak lenni és így is élvezni az életet, nem függni tőle! Erre már én is rájöttem, úgyhogy nem kell kétségbe esni, új dolgokba kell belefogni. pl. beiratkozni nyelviskolába, elmenni táncolni, sportolni, új hobbikat kitalálni, emberek közt mozogni! :)
2013. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos voltak terveink. Gyerek, eljegyzés. De mire eljutottunk oda hogy bele tudjunk vágni. Jött ez a kiélem magam korszak. És elkezdett félre kacsingatni...
2013. szept. 24. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!