Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy legyenek...

Mit csináljak, hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés
Most lettem szeptembertől gimis, ahogy az osztálytársaim is. Nem is ismernek, de már az első héten utáltak. Ált. suliban se voltak barátaim. Lány vagyok. Mit csináljak, hogy ne legyek egyedül és befogadjanak.
2013. okt. 8. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
miért váltod kibelölük azt h "utálnak" ?
2013. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert piszkálnak, állandóan néznek és nevetnek rajtam, azt figyelik mit nem csinálok jól ...
2013. okt. 8. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Az itt a kérdés, hogy miért piszkálnak? Ennek sok oka lehet, kinézet, jellem, anyagiak, ruházat, stb.. ha leírnád az okot, akkor könnyebben tudnék segíteni.
2013. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vékony vagyok, szőkésbarna hajú, általában sportos cuccban megyek suliba, szeretek kényelmesen öltözködni. a farmert nem szeretem, nem is áll jól rajtam. nem szoktam drága dolgokat vinni suliba, csak ami fontos, mert félek, hogy elveszik. karkötőt se veszek fel, nem akarom elhagyni, de nyaklánc van rajtam.
2013. okt. 8. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok egyáltalán nem olyanok, ami miatt csúfolni lehet valakit. Akkor inkább úgy kérdezem, hogy miket mondanak rád, mivel csesztetnek?
2013. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha nem válaszolok rögtön valamire, akkor na mi van nem tudod (de gúnyosan). meg ha csoport munka van, akkor velem inkább nem. meg azzal is, hogy miért nincs rajtam farmer, miért nem vasalom a hajam (göndör) miért nincs rajtam smink, meg kérdezgetik hogy -járunk?, ilyenekkel. igazából a fiúk csinálják ezt, a lányok közül a legtöbb nem szól hozzám.
2013. okt. 8. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. próbálj meg átnézni rajtuk. Gondolom nem vagy túl erős személyiség , ezért is kezdenek ki. Csak azért ne kezdj el farmert hordani, meg sminkelni, mert ők ezt mondják, én azt tanácsolom, ilyen bunkó emberekkel inkább ne is akarj barátkozni, mert nincs értelme. Nincs egy olyan ember sem az osztályban, aki nem olyan nagyképű? ha van, akkor elkezdhetsz közelíteni felé, persze nem látványosan, csak amikor szükséges.
2013. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát van egy lány, ő pont a padtársam, de szünetekben eltűnik mindig, mert megy a barátnőihez más terembe.

próbálok nem foglalkozni velük, hátha megunják :)

2013. okt. 8. 21:13
 9/9 anonim válasza:
100%

Még nincs nagyon késő, még csak pár hónap telt le a suliból, tudsz ismerkedni :) Amit megtanultam a gimiben az az hogy nagyon fontos a beolvadás. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet egyéni stílusod, csak azt, hogyha nagyon kitűnsz, akkor, hát, nehezen fogadnak el. Persze egy tökéletes világban igaz lenne az előző kommentelők válasza, de ez nem egy tökéletes világ. Szóval azt ajánlom, próbálj meg "normális" lenni, csináld azt, amit a többiek. Nem kell rögtön elkezdeni sminkelni, de például az fontosabb hogy farmert vegyél fel. (ha cicanadrágot, amennyiben jó alakod van, az nem baj, de ha tréninggatyát, akkor inkább felejtős.)

aztán törődj a külsőddel. Ennyi, csak legyél igényes, nem kell cicababának lenni, de így legalább nem fognak tudni mit kifogásolni rajtad. Legyél jófej és nemtörődöm, ha csesztetnek ne törődj vele, tudom hogy ez nehéz ajánlat, de akkor is. Nem fogja érdekelni őket, ha elfordulsz, továbbra is basztatni fognak. Ha reagálsz, akkor is.

Amíg piszkálnak az emberek nehezen fogsz barátokat találni, mert mindenki el fog fordulni tőled, mert félnek, hogy őket is piszkálni fogják.

Azért ismerkedj, az is jó, ha más osztályokból ismerkedsz emberekkel. Csak arra figyelj, hogy ne legyél nagyon tapadós, vagy idegesítő.

Nagyon nehéz ez a helyzet, tudom :// De bírd ki! Az én osztályomban is volt ilyen. De aztán kinőttek belőle. Van egy lány az osztályomban, értelmi fogyatékos szegényke, nagyon gyerekes és naiv. És hát, nem túl igényes. Két évig nagyon durván piszkálták, még mindig beszólogatnak neki, de már nem komolyan. Van néhány lány akik befogadták, kicsit vegyes, néhány a ribik közül, néhány máshonnan.

Na de a lényeg. Minden oké lesz :)

2013. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!