Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak magammal, hogy...

Mit csináljak magammal, hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

1 hete ismerősömnél vagyok Londonban, és még egy hétig itt leszek. Nagyon magányosnak és elveszettnek érzem magam, meg sem merek szólalni angolul a köszönésen kívül,ismerősömmel alig találkozunk mert minden maásnap dolgozik, amikor együtt vagyunk nem tudunk miről beszélni, teljesen lefagyok és a legrosszabb,hogyég látszik is rajtam. Elkeserít,hogy ilyen nyomorék vagyok, pedig imádom londont, vannak olyan gyönyörű részek ahol annyira jó lenni, egész nap el tudnék ott ücsörögni, és olyan rossz,hogy nem tudom ezeket az élményeket kivel megosztani

Ismerősömnek van már egy csomókülföldi barátja itt kint, és a szívem összeszorul amikor hallom,hogy telefonon beszél velük. Tisztában vagyok vele,hogy bennem van a hiba, de nem tudom mit csináljak, azt érzem,hogy félek mindenől és mindenkitől. Anyura szeretnék talpraesett lenni, megállni mindenhol a helyemet, de alkalmatlan vagyok. Egy nyomorék. 2 napja csak sírok és azon gondolkodom,hogy mi a fas.zom értelme van egyáltalán az én életemnek. 22L


2013. júl. 5. 11:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok hibáért, telefonról írtam.
2013. júl. 5. 11:51
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy szívesen dolgoznék itt kint, volt is róla szó,uogy ez az ismerősöm segít, de közben tegnap kiderult,hogy jön ki hozzá egy magyar barátja aki szintén it akar dolgozni, és ő kapja az üres szobát. Ezek után már meg sem merem említeni a dolgot. Mondjuk lehet,hogy amúgy sem lennék képes itt dolgzni ha ennyire félénk vagyok, de igazából azt reméltem,hogy ha kiköltözöm egy időre, megjön az önbizalmam, megtanulok kommunikálni és egy kicsit magamra találok. Régen nem voltam ilyen, bátor,talpraesett lány voltam, és tudom,hogy mélyen belül még mindig ilyen vagyok.mostanra viszont eltávolodtam mindenkitől és csak boldogtalanságot érzek.
2013. júl. 5. 11:59
 3/3 anonim válasza:
Együtt érzek veled.Én két és fél éve lakom egy kis faluba.Pest mellett laktam,de a párom megkért,hogy költözzek ide,mert csak így tudtunk együtt maradni.Eddig csak alkalmi munkám volt,volt másokra vagyok utalva,és nincsenek barátaim.Nagyon elveszett vagyok.Itt akivel barátkoztam az kihasznált.Emellett meghalt az apukám is,és már nem tudnék otthon lakni. Itt ragadtam,és egész nap egyedül ücsörgök a párom szobájában.A családjával nem tudok beszélgetni,mert nincs közös témánk és nem értenek velem egyet semmiben.A párom egész nap nincs velem,ha igen akkor is elfoglalja magát,de nem megyünk soha sehova.Azt mondja,hogy örül ha pihenhet és nem kell dolgoznia,vagy elmennie.napok óta csak sírok és nem beszélget velem senki,mert nem érnek rám.Szörnyen érzem magam,és nagyon magányosan.Egyáltalán nincs már életkedvem és mosolyogni sem tudok.Ha gondolod írj privát levelet,és megadom az email címem.Ha más nem beszélgetni tudunk,mert szerintem ugyan úgy érzünk.24/L
2013. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!