Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mióta suliba járunk (másfél...

Mióta suliba járunk (másfél hónap) az új osztályban találtatok barátokat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én már 10.es vagyok, de tavaly ilyenkor már lettem jóba emberekkel az osztályból :D
2013. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek...

Mindig a hétvégéket várom. Az osztály több mint a fele egy suliból, szinte egy osztályból jött. A másik része is barátok voltak. Nekem is van négy volt évfolyamtársam, de őket csak látásból ismerem. Valamint két osztálytársam is, de nem igazán érdeklem őket. Sokan ugye eddig is barátok voltak, ők most is ilyen klikkekben vannak. Mondjuk egyre jobban összeáll az osztály. Az egyik osztálytársam, akit régebben is a barátnőm volt, ő észre se vesz engem. Lecserélt máskora, most nagyon menőnek érzi magát, engem meg szégyell. Így nagyon nem érzem jól magam. Mindig beszólogat, hogy milyen hülye vagyok, elmond mindennek. Magára pedig nagyon büszke és az újdonsült barátnőivel pedig nagyon kedves. Próbáltam már rámutatni, hogy nekem rosszul esik a viselkedése, de neki nem tűnik fel belőle semmi. Szóval nincsenek barátaim. Két lánnyal szoktam néha beszélgetni, ők más osztályba járnak, még régebbi barátnőim. Pedig én próbáltam és most is próbálok barátkozni az osztályommal, de nem megy. Többször odamentem hozzájuk beszélgetni, de észre se akarnak venni. Igaz, hogy elég csendes és félénk vagyok, de próbálok minél nyitottabb, barátságosabb lenni. Kedves vagyok az emberekkel, el tudok velük beszélgetni csak kicsit nehezebben megy. Nem vagyok túl szép se, önbizalmam sincs, de nem ezeket tartanám szempontoknak egy barátságnál. Nemrég volt egy buliféle, ahol szintén magamra maradtam. Eddig nem volt olyan rossz mert nem piszkálnak. Viszont egyre rosszabb, hogy egyedül ücsörgök a szünetekben. :(

2013. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 es. teljes mértékben igazat adok neked! nem kinézet alapján kell megválasztani a barátokat. mert tényleg sok olyan van, hogy nem a legszebb valaki, de a belső értékei ezerszer több, mint bármelyik plázapi*áé, akik most azért érzik magukat menőnek mert a régi (igaz) barátnőjüket most szégyelli. az ő lelki szegénységüket bizonyítják ezzel. első voltam
2013. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!