Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudom megbosszulni,...

Hogyan tudom megbosszulni, hogy átvertek a barátaim?

Figyelt kérdés

Elhitették velem, hogy a barátjuk vagyok. Aztán azóta nem keresnek, leráznak, nem veszik fel nekem a telefont, előtte bezzeg jöttek, hogy "jajj köszi, tök rendes vagy, kedves tőled!"

Kölcsön adtam nekik könyvet, dvdt, albumot, és azóta is náluk van! Mikor hívom őket nem veszik fel.

Előtte bezzeg: "jajj, kölcsön tudod adni? Nagyon hálás vagyok, rendes tőled!"

Ez nem maradhat így, bosszú kell!



2013. okt. 13. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem tudsz mit csinálni, a saját helyzetedet rontod ha hívogatod őket.

Az, hogy nem adják vissza a dolgaidat, az tényleg gáz, és mindenképpen kérd vissza.

Az viszont, hogy nem akarnak veled barátkozni, egyelőre nem megbosszulható.

Nem vetted észre a hátsó szándékaikat, és hagytad magad kihasználni. Ez egyelőre a te bajod. Majd lesz olyan helyzet, hogy visszavághatsz, de azért ne ez legyen a fő cél.

2013. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kérd vissza a cuccaid és szard le őket :D

Ha nemadják vissza akkor.... áruld be őket anyukádnak :D

Vagy, inkább ne mert akkor meg ovisnak tartanak... mind1 megpróbáltam jó dolgot írni de mivel nem megy akkor verd meg őket :D

2013. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keress újakat...
2013. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angelik@ ***** válasza:

Mindenkivel előfordult már...

Ez egy nagyon jó tanulópélda. Legközelebb jobban odafigyelsz és tudni fogod, kiben bízz meg. Bosszút ne forralj, az a saját gondolataid szennyezi. A végén már csak arra tudsz majd koncentrálni. Szokj hozzá, hogy nem mindenki olyan jó barát, mint te. :)

2013. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 avie21 válasza:
Hagyd őket a francba! Én nem vagyok a bosszú állás híve, de szóval szerintem ne foglalkozz velük, de a cuccaidat kérd tőlük vissza, inkább személyesen!
2013. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!