Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egy jó terv a barátkozásra?...

Ez egy jó terv a barátkozásra? Esetleg tudnátok néhány tippet adni hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, sajnos egy sem, egy volt, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy csak kihasznál. Nem nagyon megy ez a barátkozás dolog, eléggé zárkózott vagyok. Van 2 lány tesóm, és mind a kettejüknek van pasijuk. A tesóim még nem voltak buliban, el szeretném őket hívni valahova bulizni, és így öten elmennénk bulizni(a tesóim, és a pasijaik). Én vagyok a legidősebb, és anyuék csak velem engednék el őket, hogy legyen aki vigyázzon rájuk, mert én már sokszor voltam bulizni is, van tapasztalatom, de ők még soha nem voltak. Ezt buli a dolgot többször is megismételném, ha jól kezdődne. A lényeg a kezdésen van, mert az a legnehezebb, azután biztosan könnyebben menne.

Ez így jó lesz? Tudnátok néhány tippet adni, hogy miről beszéljek velük, és mit csináljak? Az első benyomás a legfontosabb, szóval ezen az első bulin függ minden, nem szeretném elszúrni. Nem szeretnék mindent előre eltervezni, csak nem tudom hogy mit csináljak. :S

20/F


2013. okt. 14. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz ennyire rá! Legyél spontán és természetes :) valóban nem rossz ötlet így ismerkedni, de ebből ne rendszert csinálj, mert könnyen unalmassá válhat. :)
2013. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!