Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak az osztálytársai...

Mit csináljak az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
lány vagyok. van kb 3 lány akivel tök jóba vagyok de most nem tom mivan. féltékenyek rám. 13 éves vagyok. azért féltékenyek mert jóba vagyok a fiúkkal ! ma röpiztünk és esett az eső és egy fiú odaadta a pulcsiját. erre le ribiztek.. de azért is féltékenyek mert szerintem bele van zúgva abba a fiúba aki odaadta a pulcsiját.. de mit csináljak h többet ne forduljon elő..? mert ők tök jó tanulók és a tanárok kedvencei én meg nem. de nem vagyok ribi..de szerintem nem is tudják mit jelent h ribi.. nincs is rá okuk h ezt mondják..meg nem akarom h az összes lány ilyen legyen. nem akarom szó nélkül hagyni
2013. okt. 16. 20:27
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez elég általános helyzet. Nálunk is ez van, csak a hátunk mögött r*bancoznak minket, nem szembe.. Úgy látszik, de is rájöttél, hogy a fiúk sokszor sokkal jobb társaság, mint a lányok, és nem lóg a levegőben az a mondás, hogy jobb egy fiúbarát, mint ezer kétszínű barátnő.. Nem igazán lehet ellene tenni, az ilyenek rendszerint értetlenek. :)
2013. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!