Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm cserdben...

A legjobb barátnőm cserdben hagyott. Most nagyon szomorú vagyok tudnátok tanácsot adni hogyan viduljak fe? Több lent

Figyelt kérdés
Szóval összevesztem a legjobb barátnőmmel azt mondta hogy ő többet nem akar ismerni se... tudnátok tippeket adni hogyan viduljak fel?

2013. okt. 18. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nemed?
2013. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok 13 éves
2013. okt. 18. 19:36
 3/4 anonim válasza:
Ebben a korban több éves barátságok mehetnek tönkre,ez általában azért van,mert sokat változunk,kezd kialakulni a személyiségünk,elkezdünk különbözni egymástól egyre jobban,amiből sok konfliktus származhat.De nyilván nem is igaz barát az ilyen, mégsem lehet csak úgy ott hagyni valakit,akit szeretsz,kivéve,ha valami nagyon nagy marhaságot csinált az illető..ne foglalkozz vele:) de lehet már ki is békültetek,mint az ilyenkor szokás:D
2013. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem nem békültünk de most ő nagyon megváltozott csak fel szeretnék vidulni mert ovis korom óta a legjobb bnőm
2013. okt. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!