Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 14 éves vagyok és rámnyomult...

14 éves vagyok és rámnyomult egy 19 éves fiú. Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés
Nem akarom durván lekoptatni mert jófej és olyan mint egy barátom akivel jól elbeszélgethetek...de ő mindenáron randizni akar velem. Már mondtam neki többször is hogy én még nem akarok semmi komolyat,de ugy csinál mintha meg sem hallotta volna.Eddig mindig leráztam azzal hogy a barátnőméknél vagyok stb. de ez nem mehet így mindig... :/// 14/L
2013. okt. 20. 12:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
..jahh és ez a fiú a legjobb haverom bátyja.....félek hogyha meg bántom a fiút is ..akkor már az öccse sem áll velem szóba.. :///
2013. okt. 20. 12:19
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
szerintem pedig dúrván le kell koptatni ha meg nem áll veled szóba utánna nem vesztettél sokat. az ilyenek nem barátok.
2013. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én megmondanám a barátomnak,hogy kicsit zavar és hogy állítsa le. Ha az én testvérem nyomulva valakire én tuti leállítanám ha azt kérné a lány
2013. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyеség ellen nincs orvosság.

Ha ő nem fogja fel, nem csak mint pasi, hanem mint barát, hogy te NEM akarsz vele randizni, akkor sajnos nincs más, erélyesen meg kell mondani neki, hogy NEM. Még ha mint pasi egy nyomulós bunkó is a srác, mint jó barátod, tiszteletben tarthatná a döntésedet.

A testvére meg ha emiatt megharagszik, akkor bocs, hogy ezt mondom, de nem érdemli meg a "barát" szót.

2013. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lilikécske ***** válasza:
73%
Ide vezet ez a 'egy igazi férfi akkor is küzd, ha nemet mondanak neki' trend. Egyre több az értetlenkedő alak. Szerintem küldd el a fenébe, megérdemelné.
2013. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megverjem? :D
2013. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
xd kössz nem ...márelintéztem :P
2013. okt. 24. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Mesélj :D
2013. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lekoptattam aztán azt modta hogy: áhh nembaj,ugyis van barátnőm.. O.o WTF?!?!
2013. nov. 10. 18:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Részvét, hogy ilyen "barátod" van :)
2013. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!