Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le, hogy észrevegye magát?

Figyelt kérdés
van egy pasi aki elhívott randizni múltkor. én azt mondtam neki h majd összehozunk egyet a héten. aztán előtte való nap írt h hol találkozunk meg pontosan mikor. azt mondtam neki h nem érek rá, de jövőhéten jó lesz. már nem tudom mit mondjak neki h észrevegye h nem akarok vele találkozni. tanácsok?
2013. szept. 1. 18:54
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele találkozni akkor ne azt mondd hogy jövőhéten hanem azt, hogy bocs de ez nem működhet köztünk. Ilyen egyszerű.
2013. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
sokkoló!!
2013. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:

Hát bakker miért kell kamuzni?

Miért nem tudod neki megmondani kerek perec, hogy nem akarok veled randizni, mert nem jössz be?!


Nem értem, miért kell állandóan vetíteni?!

24 N

2013. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
dehát ebből nem esik le neki?
2013. szept. 1. 18:56
 5/56 anonim ***** válasza:

Próbáltad már hogy nem hazudozol?

Elég egyszerű úgy a kommunikáció.

2013. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet, hogy én vagyok az a szerencsétlen, akivel nem tudsz őszinte lenni... Nyomorék.
2013. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
20 vagyok..
2013. szept. 1. 18:57
 8/56 anonim ***** válasza:
90%
Vedd észre magad te szégyentelen hazug P.
2013. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

"dehát ebből nem esik le neki?"


Tudod csórikám őszintének feltételez, mert akár igaz is lehetne amit mondasz.

2013. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
95%

Nem b__meg!


Ha azt mondod neki, hogy most nem érsz rá, de jövő héten igen, akkor azt hiszi a szerencsétlen, hogy van esélye nálad, de te nem érsz rá!


Miért járatod le a női nemet? Ezért veszítjük el lassan a hitelünket a pasiknál, az ilyenek miatt, mint te, akik sz*patják őket orrba-szájba!


Belehalnál, ha őszinte lennél???

2013. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!