Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én egy 13 éves lány vagyok...

Szanika2000 kérdése:

Én egy 13 éves lány vagyok Kazincbarcikáról, és pasit szeretnék magamnak. De nem tartanak szépnek. Hogy találjak magamnak pasit?

Figyelt kérdés
Tudom ciki,de még nem volt egy fiúm sem.Volt egy osztálytársam aki szerelmes volt belém,de ő (nem vagyok válogatós) kicsit "bleeeee" volt,NAGYON!!! Szóval tudom lehet korai még,de akkor is,az osztálytársaim nagyrészének már volt barátja,és kicsit különcnek érzem magam.Szóval kb. így ennyi...

2013. okt. 21. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
13 évesen még ne pasit akarj magadnak...
2013. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem való még neked pasi, főleg nem ilyen felfogással. Nem azért szeretnél barátot, mert érzelmileg igényled, szeretnél egy fiút boldoggá tenni, hanem azért, mert az osztálytársaidnak volt már barátja...
2013. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

2 hét múlva fogom betölteni a 16-ot és képzeld nekem sem volt még, és még jó pár korombeli ismerősömnek sem jött még össze soha egy pasi se.

13 éves korom körül én is hasonló dilemmával küzdöttem. A barátnőimnek, az osztálytársnőimnek, ismerőseimnek nagy része hirelen bepasizott, vagy oltárian szerelmes lett, és nagyon különcnek éreztem magam, hogy nem tetszett senki, nem találtam magamnak párt. Probáltam erőltetni, de pár hét után rájöttem, hogyha össze is jönne egy kapcsolat, az nagy valoszínűsg szerint nem azért lenne, mert tényleg fülig szerelmes lennék, hanem azért lenne, mert pár divat elvárásnak probálnék megfelelni. Ekkor úgy döntöttem, hogy hagyom az egészet a francba és majd jön a szerelem, amikor jönie kell. És tudom, hogy jól döntöttem. A barátnőim, akik erőltették és össze is jött nekik, mapság semmi mással nem doglalkoznak csak a pasikkal, pasik nélkül szinte nincs is életük, nem igazán tudják mit akarnak, csak éretlenül ugrálnak egyik kapcsolatból a másikba (nem ribi módon). Önmagukat nem építették csak a kapcsolatukat és ez nem tett jót a személyiségüknek, sem a többi kapcsolatuknak.

Szerintem hagyd most ezt az egészet, majd eltalál Ámor nyila, ha el kell találnia. Ne siettesd a szerelmet, sem magadat, inkább a saját életeddel foglalkozz.

Elnézést a zagyvaságért, amit leírtam, de aazért remélem érthető, mit akartam ebből kihozni.

2013. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
13 évesen én a hétvégi reggeli mesék miatt siránkoztam ennyit...
2013. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A különcséget szeretem magamban :D
2013. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kicsi vagy te még a pasizáshoz.. :) meg akárhogy néz ki egy srác egy NŐ nem mond rá ilyet,hogy "bleee" :D :)
2013. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,főleg azt a jó hosszút,és igazatok lehet...

A vicces kedvű embereknek nem érdekel a beszólásuk!

2013. okt. 24. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Szintén kazincbarcikán lakok, kaphatok képet?

14/F

2014. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!